2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت در سونو آنومالی

511 بازدید | 31 پست

سلام خانوما میخواستم ببینم جنسیتی که تو سونوی آنومالی میگن صد در صده دیگه؟

میخوام سیسمونی بخرم واسه این میپرسم

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله صد در صده،چی بود حالا به سلامتی؟؟

سلامت باشی عزیزم گفت پسره

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

برا من درست گفتن

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

دیشب منم رفتم مهمانی هیشکی باورش نمیشد بچم دختره!! بعضیا میگن ممکنه سونو اشتباه کرده باشه.سونو بعدی چند هفتگیه؟؟

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
2738
لطفا قبل ازاینکه جنسیت نی نی روبگی روز اقدامت وتاریخ تولدت روبهم میگی؟ببینم چقد جدول تعیین جنسیت درس ...

دیر گفتی گلم گفتم چیه

دیشب منم رفتم مهمانی هیشکی باورش نمیشد بچم دختره!! بعضیا میگن ممکنه سونو اشتباه کرده باشه.سونو بعدی ...

حرف مردم مهم نیس ک سونو مهمه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

به من ان تی گفت دختر

انومالی گفت دختر

سونوی۳۰ هفتگی هم گفت دختر

ینی بدنیا بیاد ببینم پسره میرم هرسه تا سونو رو روسرشون خراب میکنم😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝
دیشب منم رفتم مهمانی هیشکی باورش نمیشد بچم دختره!! بعضیا میگن ممکنه سونو اشتباه کرده باشه.سونو بعدی ...

به نظر منم سونو درسته

2706