2703
2553

سلام دوستای گل من به تازگی پیش یه خانم ماه میکروپیگمنتیشن انجام دادم به اسم خانم میترا خانی 

تو سالن شانا تو فرمانیه بود کارششششش عااااالیه هر کی ابرو و چشم منو میبینه میگه کجا رفتی بعد یکماه عین روز اوله . خون نیومد ، دو روز اول یکم درد داشت چشمم که با کمپرس سرد خوب شد . آی دی اینستاش mibrows2018

و تلفنش هم ۰۹۰۲۱۹۱۹۰۲۷

خواهرمم پیشش لب زد بهش گفت چند روز قبل قرث ص بخوره بعد بره عکس ما هم تو اینستاش هست 

الهی که دست به خاکستر میزنه طلا بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شیوه ی تبلیغاتتون از پهنا تو حلقم😁

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

عکــــــس قبل و بعد...

من اینستا ندارم

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2714

منم میکروبیلدینگ ابرو 

انجام دادم فقط یه ماه دوام داشت خیلی خیلی شیک و قشنگ بود نزدیک پونصد داده بودم 

گفت ترمیم کن

رفتم دوباره یه مبلغی گرفت

الان چهار ماه گذشته اصلا هیچی نمونده

درصورتی که قبلا من تاتو ابرو کرده بودم سه سال دوام داشت به چه قشنگی بود...

میکروبیلدینگ فوقش شش ماه دوام داره  

خیلی قشنگ میشه حیف دیگه رنگ ش رفت...

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
2706