2737
2734

چند ساله ازدواج کردم،خییییلی با شوهرم ساختم و کوتاه اومدم،از حق نگزریم شوهرمم خیلی خوبه و زحمت میکشه...

ما عاشق همدیگه بودیم که ازدواج کردیم😔هیچ یک از خانواده شوهرم بهمون کمک نکردن،شوهرم خودش کااار کرد و قسط دادیم و زندگی جمع کردیم

تا اینکه رسیدیم به بچه...

اونم خدا نخواست و دکتر هم گفت کارت فقط با تخمک اهدایی حل میشه،کو تخمک؟ 

خدارو گواه میگیرم که با دست خالی به همه کمک کردم،مهربونی کردم،گذشت کردم،به همون خدا اگه کسی احتیاج به تخمک داشت حتمأ میدادم تا اون خانومم مادر شه و دلش شاد بشه

الان میگید چون خودش احتیاج به تخمک داره این حرفو میزنه،فقط خدا میدونه که راست گفتم و تو دلم چه خبره

از اون موقع گوشه گیر شدم،خنده هام کمتر شده،بی حوصله شدم،چشم واسه بچه های مردم میره😢

حکمت خدا چیه که بچه دار نمیشم؟چرا یکی تو این تهران به این بزرگی نمیاد بگه من بهت تخمک میدم تا مادر شی؟؟

تو این فیلما دیدین با دعا کردن همه باردار میشن؟؟یا یه کار خیر میکنن و خدا معجزه میکنه و جوابشون و میده؟؟؟ دیدین دعا کردن در حق دیگران چقدر خوبه و میگیره؟؟؟ اوففففففف

امروز خیییییلی گریه کردم،بیشتر از روزای قبل😢😢😢😢😢

الهی   هرکی در ارزوی فرزندِ خدا یه سالمش و بهش بده تا مثل من حسرت نخوره و دلش به درد نیاد

برای منم دعا کنید🙏

تخمک چیه؟

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزییییزم😞😞😞

انشااله به زودی دامنت سبز بشه و طعم مادر شدن رو بچشی 

الهی آمین

لطفا شما هم واسه خوب شدن بچه من دعا کنید 😞😞😞

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728
2738

عزيزم مطمئنم به زودي به خواسته ات ميرسي.يجا خوندم آرزوهاتونو بنويسيد بزاريد لاي قرآن.انشالله زودتر مستجاب ميشن.اگر به آرزوت رسيدي واس منم دعاكن

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

سلام دوست عزیزم . میگن تو تهران ی مرکز هستش که تخمک و اسپرم اهدا میکنن یا میفروشن 

و فریز میکنن.

من کرمانم و ی مرکز ناباروی هست به اسم نجمیه اینکار انجام میدن.

نمیتونی از خواهر یا اقوام بگیری؟؟

2706