2726
عنوان

فردا عمل دارم+عکس

625 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها من کلیم سنگ ساز بود ۳هفته پیش عمل کردم و سنگ شکن و داخل کلیم لوله گذاشتن دکتر گفت سه هفته دیگه بیا لولرو دربیاریم و باز سنگ شکن دخترم ۲۰ماهشه اون سری که نبودم تاخود صب گریه کرده ولج منو گرفته اصلا ماتم دارم برا فردا نمیتونیم بدون هم دلم پیششه اصلا قلبم درد میکنه😔

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

انشالله به سلامتي ميري و سالم برميگردي❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگران نباش گلم.ان شالله به سلامتی برمیگردی پیش دختر گلت

فدات عزیزم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
من فشار پایینم هستم میترسم بیهوش شم دیگه بهوش نیام🤨

ازاینفکرانکن عزیزم...به خدابسپار

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
ازاینفکرانکن عزیزم...به خدابسپار

ترسو نیستم اصلا ولی اونسری انقد عذاب و درد کشیدم که اصلا روحیه ندارم

بحق امام رضا انشالله زودی میری و میای و سااالم سالم میشی

ممنونم عزیزم😘

توکل کن عزیرم 😌 منم پسرم ۲۰ ماهه بود رفتم بیمارستان واسه سزارین 😢 دو روز تمام 😭😭😭

خیلی عذابه تنها بزاریمشون

2706