2733
2734
عنوان

شوهر خسیس😢

599 بازدید | 35 پست

سلام .من هر وقت که خرید میرفتم با همسرم  دنبال لباس ....شیک و گرون نمیرفتم همیشه قبل از خرید بهم میگفت من بهت افتخار میکنم که به فکرمی   الان انقد پرو شده که تو چشام نگاه میکنع میگه نریم جای خوب برا خرید عروسیمون  بریم یه جایی که از مد افتاده لباساش و پایین شهر تازه برا اریشگاه رفته از جاریم میپرسه کجا بریم جاریمم گفته نمیخواد ناز بیارین برین پیش فلانی  حالا فلانی  یه ارایشگریه تو روستا  که انقد سایه اکلیری میزنه حالت بهم میخوره  . اونایی که تاپیک قبلم گفتم بعضیا خوندن بگم به همسرم گفتم  چرا خانوادت اینجوری میکنن مگه من دل ندارم  اینکارو میکردن  بهش گفتم فلان چیز و بگیرین برا زندگیمون بدرد میخوره کلی دعوا راه انداخت که تو باید ساده دوسم داشته باشه  منظورش از ساده دوستم داشته باشی این بود که نباید چیز گرون بخوای   . یا میگه توقعات  زیاد تو زندگیمو نابود کرده . هرچی فکر میکنم من تاحالاچیزی ازش نخواستم  اگرم لباسی برا خریده  خودش گفته هیچ مراسمی نه شب چله  نه کادو زیر لفظی نه حلقه گرون  نه حتی عیدی  اخه چرا این اینجوری میکنه با من 

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا صبرت بده با این شوهر خسیس...خیلی عذاب اوره

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738
چقد بده ادم حسرت همه چي به دلش ميمونه  عزيزم به نظر من برو سر كار مستقل شو بذار دستتت بره تو ج ...

محصلم نمیتونم برم سر کار

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........

خودت میدونی من یه ثانیه هم با همچین آدمی زندگی نمیکنم  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

منم هر موقع بت نامزدم میرم خرید هیچوقت روم‌نمیشه توی خریدا دست بزارم روی چیز گرون..حتی شده باشه از یه چی خوشمم بیاد ولی گرون‌ باشه نمیخرمش ..الکی میگم‌خوشم‌نیومد بریم جای دیگه..حالا با اینکه وضعشم خوبه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2706