2726
عنوان

بچه ها بیایین وزن بچه هاتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 40 پست
پسر من یکسالشه ۹ کیلو 

من دکتر تعذیه ازمایش کامل سونو از کلیه خداروشکز خوب بود فقط یدفعه لاغر بود بچگیاش انقده تپل انقد تپل بود هفت ماهگی ۸ کلو بود اطرافیانم هی میگفتن چقد چاقه چقد گرده خلاصه همون قد مون ک موند

چی‌بگم والا😑

موقع تولد۳۰۵۰بود الان یک هفته دیگه هفت ماهش تموم میشه ۸۲۰۰

وزنش کمه بااین که خوب میخوره😌

🙏🏻😘نی نی سایت جایی برای خالی کردن عقده هاتون وفحش های تودلتون مونده نیست،اینجا به هم کمک کنید نه تخریب😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقع تولد۳۰۵۰بود الان یک هفته دیگه هفت ماهش تموم میشه ۸۲۰۰ وزنش کمه بااین که خوب میخوره😌

بخشید یک هفته دیگه هشت ماهش میشه۸۲۰۰وزنش

🙏🏻😘نی نی سایت جایی برای خالی کردن عقده هاتون وفحش های تودلتون مونده نیست،اینجا به هم کمک کنید نه تخریب😘

چرا همه بچه هایی که  کم وزن دنیا اومدن تپلی اند ماشالله نمونش دختر دوستم خیلی کم وزن دنیا اومد الان توپولوئیه واسه خودش شش ماهشه از دختر خودم که هشت ماهشو تموم کرده بزرگتر میزنه 

دختر من با ۳۲۰۰ بدنیا اومد الان رو ۷۸۰۰ استپ کرده اضافه نمیکنه اصلا خوب میخوره ولی دندون درآورده از اونورم تازه

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤
2728
هر وقت از این تاپیکا میبینم گریم میگیره  دخترم یسالش موقع تول ۳۳۰۰ الان ۸۴۰۰ نمیدونم چیکار کنم ...

چقد کم بردیش دکتر دختر من 2 کیلو بود الان 21 ماهشه 10500 نیم هست

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.