2737
2734
عنوان

شکم درد لعنتی😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 22 پست
احتمالا کیسته عزیزم که به این شدت گرفته! حوله گرم یا کیسه آب گرم بزار زیر دلت بازم چای نبات با دارچی ...

مثلن ۴۰روز دارو گیاهی خوردم اگ کیست تنبلی باشه از بین بره....قبلنم اینطور شدم....مجرد بودم....بعد ازدواجم یکی دوبار اینطور شدم.....شکممو گرم میکنم دردش آروم میشه

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگردم دعا میکنم‌زود خوب شی😙

ممنونم😢😢😢😢😢

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

فک میکردم حامله باشم😢😢😢😢😢

ولی هر وقت اینطور شکم درد بگیرم ۱هفته بعدش پریود میشم......خداااایا😣😣😣😣😣😭😭😭😭😭😭😭

2731
مثلن ۴۰روز دارو گیاهی خوردم اگ کیست تنبلی باشه از بین بره....قبلنم اینطور شدم....مجرد بودم....بعد از ...

بعضیا موقع پریودی درد شدید دارن مثل خواهرم. فقط مسکن میخورد و چای نبات با دارچین و حوله گرم زیر دلش. کم کم خوب میشد. مشکل خاصی هم نداشت خداروشکر. مدلش بود بنده خدا

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
بعضیا موقع پریودی درد شدید دارن مثل خواهرم. فقط مسکن میخورد و چای نبات با دارچین و حوله گرم زیر دلش. ...

منم همون دقیق ۱ هفته مونده ب پریود اینطور میشم...همینکه پروفین و نبات داغ بخورم بعد نیم ساعت خوب میشه.....از درد کلی عرق کردم....

نکنه بارداری کاری نکن بزارموعدت رسیداگه نیومدبی بی بزاروبروماما

خدا از زبونت بشنوه😢😢😢

هر وقت اینطور بشم ی هفته بعدش پریود میشم😣😣😣😣😣😣😭😭😭😭

2738