2726
عنوان

شکم درد لعنتی😭😭😭😭😭

313 بازدید | 22 پست

سلام...زیر شکمم خیلی درد میکنه انگار دارن چاقو میزنن ی دفه درد گرف....۱هفته مونده ب پریودم.....بعضی وقتا اینطور ک میشم ۱هفته بعدش پریود میشم....قرص پروفین و نبات داغ خوردم،،،ی ذره بهتر شده....بنظرتون ممکنه عفونت باشه؟قبلنم اینطور شدم

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

نیم ساعته دولام ...نمیتونم صاف شم

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کیست نداری؟

دارو گیاهی خوردم برا کیست

کیست نداری؟

معدمم ب شدت میسوزه...دارم گریه میکنم از درد

آندومتريوز ندارى؟

واااای خدانکنه....نمیدونم...دکتر نرفتم....

خب دارو بخور

میگم خو قرص خوردم..پروفین

احتمالا کیسته عزیزم که به این شدت گرفته! حوله گرم یا کیسه آب گرم بزار زیر دلت بازم چای نبات با دارچین بخور. بعدشم دکتر برو عزیزم.

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
2706