ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

متنفر بودم دوست داشتم شیر بدمش اما تا می‌خورد حس میکردم نفسم قطع میشه ااان گریم می‌گرفت اصلا حس بد داشتم نمدونم چرا شش ماه بیشترم نخوزد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
ن والا منک ارزو دارم زودتر بچم سالم دنیا بیاد بهش شیر بدم

الهیییی پسرم درست شیر نمیخوره همش ناراحتشم از اولی گه به دنیا اومده برا شیر خوردنش اذیت میکرد خیلی گرییهههه میکنم براش دلم میسوزه میترسم گشنه بمونه

پروفایلت😲

الان قیافم همین شکلیه دیگه😂😁😁

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
ي جاري دارم بچه اش شش ماهه ١١كيلو بود همشم ميگه از بس بچم شير نميخوره من افسردگي گرفتم،بچه ٢٤ساعت در ...

واقعااا پسر من نمیخوره الان 6ماش تموم شده تو خواب میدم بش یا میدوشم با قاشق شیشه شیرم نمیگیره

2706