2726
عنوان

بچه ها به بی بی چک بعد از خشک شدن میشه اعتماد کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 66 پست

هالش مشخصه اما چون زیاد گذشته کاذبه.باید همون موقه ۲تا خط میفتاد یا حداقل ۲دقیقه بعد

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هالش مشخصه اما چون زیاد گذشته کاذبه.باید همون موقه ۲تا خط میفتاد یا حداقل ۲دقیقه بعد

اهان

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
یکم معلومه اگه صورتیه بارداری اگه رنگش کدر و طوسیه نیستی

بابا میگه خیلی گذشته.کاذبه

ربطی ب رنگش نداره ک

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
حامله ای عزیزم صد در صد ,اگ منفی باشه هیچوقت هاله نمیندازه خیلی کم پیش نیاد اشتبا ش نمونش خودم

نمونش خودتون؟شما هم هاله انداخته تاحالا؟باردار بودین؟

نمونش خودتون؟شما هم هاله انداخته تاحالا؟باردار بودین؟

خب چرا دوباره نمیزنی ؟ چند روز از موعدت گذشته ؟

چون تازه گرفته هورمون حاملگی تو بدنت هنو پخش نشده زیاد و نمیتونه خط دوم رو نشون بده من ۸تا گذاشتم همشون اینجوری کمرنگ بودن تا این ک هشتمی ک دیگه بعد ۳روز گذشت گذاشتم پرنگ شد

چون تازه گرفته هورمون حاملگی تو بدنت هنو پخش نشده زیاد و نمیتونه خط دوم رو نشون بده من ۸تا گذاشتم هم ...

کی هاله انداخت ؟ ینی یه روز میگذشت هاله مینداخت ؟

چون تازه گرفته هورمون حاملگی تو بدنت هنو پخش نشده زیاد و نمیتونه خط دوم رو نشون بده من ۸تا گذاشتم هم ...

جدی گلم؟پس منم باید برم کلی بی بی چک بخرم....

2706