2703
2553
عنوان

مسابقه عکس یلدای 97+ نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 77 پست
سلام عکس شما هم چون متعلق به خودتون نبود حذف شد

کی گفته مال خودم نبود واقعا متاسفم واسه این افکار منفی یعنی نباید عکسی که من گرفتم داخل نت هم باشه من بیشتر عکسام تو اینترنت هست خودم میندازم .باور نکنید اصلا مهم نیست متاسفم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@پرنسس1376     عزیزم این تاپیکو بخون از اول

ممنون    

دراوج مغروربودن مهربان است🥺💔                                                            اصلا میشودبرایش مرد☹️                                                  خودمومیگم😌✌️😘
2456
سلام عزیزم قوانین مسابقه رو رعایت نکرده بودید. اگر قرار باشه برای شما رو به این شکل تائید کنیم باید ...

خب پس چرا از اول تأییدش کردید بعد حذفش کردید؟اگه قرار بود تأیید نشه از همون اول نباید تأیید میکردید نه اینکه اول تأیید کنید بعد حذفش کنید من چندتا عکس دیگه از سفره میفرستم واستون که ببینید ماله خودمه

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

عزیزم مهلت رای تا 12امشبه یا فردا؟

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2714
تا فرداشبه مهلت  من که کسی و ندارم بهم رای بده    

باید تبلیغ کنی قربونت برم... تاپیک بزن بچه ها میان بهت رای میدن... من الان بهت رای میدم عشقم..💋💋💋💋💋😘😘😘😘

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
مرسی قربونت برم  وای لنا چقدر تاپیک دارییییییی    

خدانکنه عزیزدلم... اره هرروز یکی دوتارو دارم😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربران عزیز عکس های مورد تائید در قسمت مسابقه قرار گرفت

سلام خانوم تهرانی 

یه سوال از روز اول ذهنمو درگیر کرده 

سه نفر که باتوجه به تعداد رای ها انتخاب میشن .

بعد اون سه نفر بالا رو کنار میذارید و  داوران از بین بقیه انتخاب میکنن ؟ یا ممکنه از اون سه نفر منتخب  اول بین انتخابی های داوران هم باشه؟

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
سلام خانوم تهرانی  یه سوال از روز اول ذهنمو درگیر کرده  سه نفر که باتوجه به تعداد رای ها ...

سلام عزیزم

3 نفری که به انتخاب کاربران بوده کلا از سایر شرکت کنندگان کنار گذاشته می شوند و هیت داوران 3 نفر جدید رو از بین عکس های باقی مانده انتخاب می کنه

2706