2410
2553
عنوان

مسابقه عکس یلدای 97+ نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 3182 بازدید | 77 پست

عزیزم وقتی عکسم تایید بشه برام پیام میاد؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من دیشب اولین نفر عکسمو فرستادم صبحم صفحه اول بود عکسم حالا چرا رفته عقب تر؟ اینجوری که در حقمون اجح ...

عزیزم عکس جدید جایگزین عکس های قبلی میشه. هر عکسی که جدید تائید بشه در جایگاه عکس قبل از خودش قرار می گیره

2714
سلام عزیزم لینک قسمت عکس رو گذاشتم اما چون شروعش از اول دی ماه است، شما نمی تونید دسته بندی مربوط ب ...

سلام..میشه سفره یلدا منو حذف کنید میخوام با یه اکانت ناشناس بیام.الان که با اکانت اصلیم اومدم میترسم شناسایی بشم و برن توی تاپیکام .ممنون میشم زودتر این کارو کنید

خدایا شکرت...
من دیشب اولین نفر عکسمو فرستادم صبحم صفحه اول بود عکسم حالا چرا رفته عقب تر؟ اینجوری که در حقمون اجح ...

فک کنم جدیدا میاد اول عزیزم

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

پس چرااااا عکس منو حذف کردید بخداااااا ماله خودمه .زدید توذوقم خداوکیلی😭😭😭😭😭

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
پس چرااااا عکس منو حذف کردید بخداااااا ماله خودمه .زدید توذوقم خداوکیلی😭😭😭😭😭

سلام

عزیزم قوانین مسابقه رو رعایت نکرده بودید. اگر قرار باشه برای شما رو به این شکل تائید کنیم باید برای خیلی از کاربرای دیگر هم تائید کنیم

2706