1265
1273
عنوان

مسابقه عکس یلدای 97+ نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2309 بازدید | 75 پست

من ک یلدا خونه خودمون نیستم و مهمونم 😒😒😒

بعد یلدای ی مهمونی ۴۰نفره با ۷تا بچه کوچیک نمیتونه خیییلی شیک و فانتزی و قابل شرکت در مسابقه از اب دربیاد ☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹☹

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279
سلام عزیزم روی لینک ارسال عکس داخل متن پست اول کلیک کنید اما این لینک از تاریخ اول دی ماه فعال می ...

خیلی ممنون

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی گل پسرم  

سلام خانم تهرانی من فراموش کردم ک اون با قطعه کاغذ عکس بگیرم  و وقتی ک مسزم رو جمع کردم یادم امد ک باید اونو میگذاشتم میتونم تایپ کنم کنارش 

ترکوندنمبی وجدانا                                            به هر فصلی غمی،هر صفحه ای انبوهِ اندوهی،وطن جان!خسته ام،پایان خوب داستانت کو؟😔
سلام عزیزم روی لینک ارسال عکس داخل متن پست اول کلیک کنید اما این لینک از تاریخ اول دی ماه فعال می ...

سلام ب روی ماهت💞💋💋

عشقم من عکسمو فرستادم منتظر تایید هستش.. 

میتونم لینک بدم دوستام رای بدن؟ 

از کجا بفهمم تایید شده یا نه؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
1307

عزیزم وقتی عکسم تایید بشه برام پیام میاد؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

سسلام تو پکیجش چیه خب باید ببینیم ارزش رقابت داره یا نه  

یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1267
من دیشب اولین نفر عکسمو فرستادم صبحم صفحه اول بود عکسم حالا چرا رفته عقب تر؟ اینجوری که در حقمون اجح ...

عزیزم عکس جدید جایگزین عکس های قبلی میشه. هر عکسی که جدید تائید بشه در جایگاه عکس قبل از خودش قرار می گیره

سلام عزیزم لینک قسمت عکس رو گذاشتم اما چون شروعش از اول دی ماه است، شما نمی تونید دسته بندی مربوط ب ...

سلام..میشه سفره یلدا منو حذف کنید میخوام با یه اکانت ناشناس بیام.الان که با اکانت اصلیم اومدم میترسم شناسایی بشم و برن توی تاپیکام .ممنون میشم زودتر این کارو کنید

خدایا شکرت...
1290