2733
2734
عنوان

بازم‌ کیک فنجونی با marzi جون😄😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 4356 بازدید | 157 پست
برو بابا پس اوضاع منو نمیدونی😄😄😄😄😄😄 من قبلش ۲ تا سقط توی ۶ هفته و ۱ زایمان زودرس توی ۲۳ هفته ...

مرضی میدونی خیلی زرنگی و کدبانو چجوری میرسی به این همه کارا اونم با آیه ؟؟من میرم تو آشپزخونه دخترم میاد پاهامو میگیره نمیذاره به کارام برسم 

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در چه حد حرف میزنه؟مامانم همش میگه سرت تو گوشیه بچت بلد نیست حرف بزنه . مامان بابا میگه حتی بابا جن ...

آیه بابا و ماما و بَد و این کیه و بَه و اینا رو میگه

بقیه اش هم چینی حرف میزنه گگگگگگگگ ککککددددددررروووو بوووووورررر زددوووووووو خخخخخخخ دددددگگگگگگ

😄😄😄😄😄

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
منم هپارینی بودم پردنیزولون هیدروکسی کلروکین سیکلوژست روزی دو تا اسپرین ولی ندوختنم 

منم همه اینا و مال منو دوختن که دیگه قشنگ درِش گِل باشه😄😄😄😄

مرضی میدونی خیلی زرنگی و کدبانو چجوری میرسی به این همه کارا اونم با آیه ؟؟من میرم تو آشپزخونه دخترم ...

وقتی خوابه یا مشغول بازی و تلویزیونه عین زبل خان تند تند کارارمو میکنم

وقتایی که بیداره عین مجسمه ابولهول یا باید یه جا واستم یا بشینم که خانم ازم بره بالا😄

در چه حد حرف میزنه؟مامانم همش میگه سرت تو گوشیه بچت بلد نیست حرف بزنه . مامان بابا میگه حتی بابا جن ...

تا11ماهگی هیچی نگفت یهو شروع کرد بابا ماما دد الو آب همینا رو میگه 

داغ مرده طبیعیه....داغ زنده نبینین..🖤
2738
برو بابا پس اوضاع منو نمیدونی😄😄😄😄😄😄 من قبلش ۲ تا سقط توی ۶ هفته و ۱ زایمان زودرس توی ۲۳ هفته ...

عزیزم خوب بود من نبودم چون واقعا میزدمت😐

منم شیاف میزارم روزی دوتا آمپول پرولوتونم هم هفته ای یکی دوفاستون هم میخورم شبی دوتا 

ولی چون خونه مامانم هستم نمیزارن تکون بخورم فقط تا سرویس😐

خدایا شکرت
اون ۲۳ هفته خیلی سخت بوده وایییی هنوزم بهش فکر میکنی؟

هر روز صبح که بیدار میشم و هر شب که میخوابم بهش فکر میکنم😢

به صدای قلبش که توی یکی از سونوهام ضبط کرده بودم گوش میدم😢به لگدهایی که میزد😢

گاهی حتی خوابش رو میبینم یه پسر قد بلند و درشت مثل همسرم میاد توی خوابم میگه مامان و من یهو از خواب میپرم😢

جای خالیش تا وقتی زندم توی دلم درد میکنه😢

دوستان این برش خوردهء کیک لیوانی

الان برش زدم گذاشتم یخچال شب که همیرم اومد روش شکلات میریزم الان اگه بریزم کیک خیس میشه و بافتش سنگین میشه

2706