2737
2734
خدا نکنه مگه مشکلی پیش اومده واسش

سونو انتی دادم ان تی ام بالابود

Nt=3/4

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
دقیقا روزی که من میخوام برم از تهران برف میاد اضافیم فک کنم خدایا شکرت😐

منتظر بوده شما بری خخخ

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک... کی میشود تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...آجرک الله یا صاحب الزمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونو انتی دادم ان تی ام بالابود Nt=3/4

وااای عزیزم تا سه ونیم طبیعیه

اگه پنج وشش بود خدای نکرده تازه شک باید میکردن به سلامتی اش

دکتر چی گفت باید امینوسنتز بشی یا نه

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السرالمستودع فیها بعدد ما احاط به علمک... کی میشود تا انتقام سیلی زهرا بگیریم...آجرک الله یا صاحب الزمان
وااای عزیزم تا سه ونیم طبیعیه اگه پنج وشش بود خدای نکرده تازه شک باید میکردن به سلامتی اش دکتر چی ...

ازمایش ژنتیک دادم لطفن دعا کنین❤

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
2731
به منم کیک خوردم حوصله نداشتم چای دم کنم 

تموم مزش به چاییه  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
ازمایش ژنتیک دادم لطفن دعا کنین❤

انشالله خوبه خوبه

همونی که داده خودش هم محافظتش میکنه

اگه تیغه بینی دیده شده دیگه خوبه انشالله نگران نباش