2733
2734

من الان یه بجه پنج ساله دارم ولی دیروز مادر شوهرم میگفت وقتی برای عروس یلدا میارن جش باید به دوماد سکه داد اخه ما هیچی ندادیم فقط شام و میوه وشیرینی پذیرایی کردیم باورتون میشه  از عقد بستگیم تا الان مادر شوهرم هرسال یلدا بهم میگه

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ماکه رسم نداریم فقط تودوران عقدکه واسه من اوردن ماهم یه بافت بهش دادیم البته اوناهم طلانیاوردن فقط لباس زمستونی کامل باخوراکی واینا...ماترکیم😊

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2738
مادرشوهرت میدونه اونایی سکه به داماد میدن خودشون برای عروس حداقل یه نیم ست سنگین میدن ؟ اینو بگو به ...

دقیقا😊

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

یبار بزن تو دهنش

والا مادرشوهرم منم اینجوریه‌.هرچی نفعشه اون میشه رسمشون.مثلا واس عروس خرید عروسی نمی کنن ولی باید واس داماد خرید شه.حالا نوبت دختر خودش شدنی به فامیل دامادشون میگن رسم داریم واس دختر خرید کنن واسه داماد نه

مادرشوهرت میدونه اونایی سکه به داماد میدن خودشون برای عروس حداقل یه نیم ست سنگین میدن ؟ اینو بگو به ...

مادر شوهرم اصلا هیچ خرجی نکرده برای ما  شوهرم یه ربع سکه با حافظ و لباس و اجیل و میوه خشک و کیک اورد قربونش برم

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   
2706