2737
2734

سلام یک هفته است از روز اقدامم در یک روز قبل از تخمک گذاریم میگذره و طرف چپ زیر  دلم درد میکنه و سینه چپمم درد میکنه و اشتهام خیلی زیاد شده بنظرتون از کجا متوجه بشم حامله ام؟مرسی

اول بی بی چک 

دوم ازمایش خون

دنبال علایم هم نباش بدن با بدن فرق میکنه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازت خواهش میکنم خیلی ریلکس روزهاتو سپری کن تا موقع پری مشخص بشه.

ان شاءالله که نی نی داری عزیزم 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2731
هیچ علایمی نداره علائم هفته 7به بعد

درسته همه اون علایم توهمه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
من ازت خواهش میکنم خیلی ریلکس روزهاتو سپری کن تا موقع پری مشخص بشه. ان شاءالله که نی نی داری عزیزم& ...

سلام منم ماه هشتمه که اقدام میکنم ولی هیچ علائمی ندارم ماههای پیش هم علائمی نداشتم واقعاً میشه بدون هیچ علائمی بود و باردار باشیم ؟؟؟ یعنی واقعاً کوچکتریم علائم هم نباشه

هیچ علایمی نداره علائم هفته 7به بعد

سلام منم ماه هشتمه که اقدام میکنم ولی هیچ علائمی ندارم ماههای پیش هم علائمی نداشتم واقعاً میشه بدون هیچ علائمی بود و باردار باشیم ؟؟؟ یعنی واقعاً کوچکتریم علائم هم نباشه

2738
سلام منم ماه هشتمه که اقدام میکنم ولی هیچ علائمی ندارم ماههای پیش هم علائمی نداشتم واقعاً میشه بدون ...

بله میشه اوایل اصلا علائم نداره من سر هر دو بارداری همین طور بودم مطالب علمی هم  در این مورد همین و تایید میکنن بعد هفته 7کم کم ظاهر میشه

من ازت خواهش میکنم خیلی ریلکس روزهاتو سپری کن تا موقع پری مشخص بشه. ان شاءالله که نی نی داری عزیزم& ...

مرسی عزیدلم از آرامشت باشه حتما . من سرکار میرم کلا روزانه بهش فک نمیکنم و چون علائم خاصی هم نداشتم نا امید شدم ولی امروز یهو دو سه ساعتی هست درد زیر دل دارم

مرسی عزیدلم از آرامشت باشه حتما . من سرکار میرم کلا روزانه بهش فک نمیکنم و چون علائم خاصی هم نداشتم ...

آفرین دختر خوب. 

من الان یکساله اقدامم و همه علائمی رو تجربه کردم...

ولی نشد که بشه

ان شاءالله که الان شما کنجد داری تو دلت 😙

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2706