2726
عنوان

این قسمت::: مادرشوهر فضول😑😑😑

302 بازدید | 21 پست

سلام دوستان...دیونه شدمممم

مادرشوهرم هروقت میاد خونمون میاد تو آشپزخونه سرک میکشه که ببینه همه چی تمیزه یانه 😑😑

مثلا نگا میکنه گازو و یا سینک و یا کشوهای کابینت رو .... روش بشه جلوی روم هم بخچال و باز میکنه😥

اما دوباری که کلید خونمون دستش افتاده به بهانه ی مختلف اومده خونمون من نبودنی مطمعنم همه جارو نظارت کرده😁

بدترش اینع که وقت و بی وقت میاد مثلا یهو سرزده میاد منم نمیرسم همه کارامو اوکی کنم چون درس دارم....

بعدش میشینه پیش شوهرم مخ اونو میخوره که اره زنت فلانه زن باید خونش تمیزباشه ال باشه و بل باااشه

اه بدم میااااد...هیچ درک نمیکنه بابا تو بیکااااری من هزار تا کار دارم😥😥😥

چیکارکنم دیگه تو آشپزخونه نگرده و سرک نکشه!؟

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۱سال ونیم ازعقدوعروسیم گذشته سرهم ۳بارامدن ان هم بادعوت🙁بازخوبه بی خبرنمیان

دروبازنکن بگیربخواب

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

بکشششششششش😐😐😐

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
ای بابا اینکارا یعنی چی تازه عروسی؟

اره...چند روز دیگه میشه پنج ماه 

هفته دوم عروسیمون اومده بود خونمون می‌گفت فلانی(خواهرشوهرم)اینقد تمیییزه که نگوووو گارش هیچ لکه نداره منم با خنده گفتم آفرین بهش😑🙄

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
من ۱سال ونیم ازعقدوعروسیم گذشته سرهم ۳بارامدن ان هم بادعوت🙁بازخوبه بی خبرنمیان دروبازنکن بگیربخواب

چرا یهو میبینی زنگ زدن اومد تو خونه

یکبار مگه میاد!؟اگه جواب ندم دوباره میاد

وای باورت نمیشه هفته های اول میومد دوازده ظهر زنگ میزد میگفت هنوووووز خوابیدین...میخندید پنج دقیقه مینشست بعد میرفت

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
اره...چند روز دیگه میشه پنج ماه  هفته دوم عروسیمون اومده بود خونمون می‌گفت فلانی(خواهرشوهرم)ای ...

چون تازه عروسی سر به سرت میذاره بعده یه سال درس میشه😐😐😐

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

من یه بار با شوهرم دعوام شد که مادرشوهرم اینا خبردار شدن اومدن خونه مون ببینن چی شده بعد مادرشوهرم نه گذاشت نه برداشت گفت ببین مهدیس من صبحم اومدم خونه ات بخدا بهیچی دست نزدم🤣🤣 فهمیدم صبحش که من نبودم اومده خونه رو بازرسی کرده😂 منم ظرف نشسته داشتم اونم به شوهرم گفته بود این چه وضعشه که پدرشوهرمم گفته بود اون بیکار نیست بیرون شاغله نمیرسه کارخونه هم انجام بده😎 منم اصلا اهمیت نمیدم خب راست میگه پسرش تمیز کنه

2706