2733
2734
عنوان

درد زایمان اوایلش چطوریه؟

181 بازدید | 13 پست

من از دیروز کمر درد پریودی دارم

گاهی هم دلم درد میگیره

ولی اصلا شدید نیست ...

نمیدونم چرا دردم نمیگیره خسته شدم

دردام خیلی خفیفه

خوش اومدی عشق کوچولوی من  

منم 12 ساعت درد خفیف داشتم کلافه شدم رفتم دکتر گفت بر رو وقتشه.... دوهفته زودتر... 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دردها وقتی منظم میشن درد زایمانه 

برید دوش اب داغ بگیرین و کمرتون را زیر دوش ماساژ بدین اگه دردها قطع نشدن و یا کم نشدن میشه گفت درد مال شروع زایمانتونه 

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

من خاب بودم از حس کردم هی یه دردی میگیره ول میکنه اولاش هم خفیفه هم فاصله بین انقباضاش زیاده.. ساعت نه صب درد گرف مطمئن نبودم چند بار که گرفت فهمیدم خودشه شوهرمو بیدار کردم خونه رو تمیز کردیم وقتی انقباضم تموم میشد تمیز میکردم.. بعدم حموم کردم و دوش آب گرم گرفتم شد ساعت دوازده.   اولاش غیر قابل تحمل نیست

2738
من خاب بودم از حس کردم هی یه دردی میگیره ول میکنه اولاش هم خفیفه هم فاصله بین انقباضاش زیاده.. ساعت ...

منم همینطوریم ولی اصلا حال ندارم خونه رو مرتب کنم😂

خوش اومدی عشق کوچولوی من  
یه بار اینطوری بود میزد به شکمم

ببین مال من اینجور نبود چون سر نینیم تو لگن نبود و سرش از پایین نافم زده بود بیرون همون قسمت درد میکرد چون فشار میاوارد به شکمم میخاست ازومجا بیاد بیرون انگار

ببین مال من اینجور نبود چون سر نینیم تو لگن نبود و سرش از پایین نافم زده بود بیرون همون قسمت درد میک ...

نینی من سرش تو لگنمه و خیلی فشار میاره به لگنم

خوش اومدی عشق کوچولوی من  

اولاش خفیفه و فاصله هاش زیاده. برو حمام بیست دیقه بمون کمرتو ماساژ بده اومدی بیرون اگه باز درد داشتی درده زایمانه اگه نه که کاذب بوده. اگه درد زایمان بود یه بطری بزرگ شربت زعفران و گلاب درست کن یواش یواش بین دردات بخور باعث میشه دهانه رحمت زودتر باز شه سعی کن ورزشای مخصوص زایمان رو انجام بدی و تحرک داشته باشی اینجوری زایمانت راحت تر میشه تا درداتم شدید نشده و فاصلشون کم نشده بیمارستان نرو خودت اذیت میشی انشالله به سلامتی و راحتی زایمان کنی