2733
2734

بیاین ازهم یاد بگیریم من به پسرم حریره وفرنی سوپ و ماست میدم اما انگار طمعمش  براش تکراری شده دیگه خوب نمیخوره

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

من حریره و فرنی و سوپ و ماست و تخم بلدرچین یا تخم کبک و آب سیب و آب هویج میدم

نی نی من 8 ماهشه

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
من حریره و فرنی و سوپ و ماست و تخم بلدرچین یا تخم کبک و آب سیب و آب هویج میدم نی نی من 8 ماهشه

میخوره خوب ؟خدا حفظ کنه چه کارهایی انجام میده

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخوره خوب ؟خدا حفظ کنه چه کارهایی انجام میده

اره عزیزم خداروشکر براش دووعده ای درست میکنم تو دوروز تمومش میکنه.متوجه نشدم گلم چی چیکار میکنه؟

اگه منظورتون چهاردست و پا ایناس میره و دوتا دندونشم دراومده.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2728
اره عزیزم خداروشکر براش دووعده ای درست میکنم تو دوروز تمومش میکنه.متوجه نشدم گلم چی چیکار میکنه؟ اگ ...

دندوناشه را دیدم خیلی ناز بود از کی چهار دست وپا رفت و نشست گلم پسر من تازه میشینه ولی خم میشه نمیدونم چرا

[QUOTE=77323053]پسر من 6ماهشه فرنی و سوپ و حريره بادام میدم میشه میوه وآب میوه هم  من موز وگلابی  سیب به حریره اش میزنم میخوره

دندوناشه را دیدم خیلی ناز بود از کی چهار دست وپا رفت و نشست گلم پسر من تازه میشینه ولی خم میشه نمیدو ...

فدات عزیزم چشمات نازه.اخرای ماه 6 بود ک تلاش میکرد مینشست دیگه ماه 7 قشنگ نشست اول ماه 8 بود ک کم کم خیز برداشت و چهاردست و پارفت.نی نی شما چند وقتشه؟

2738
فدات عزیزم چشمات نازه.اخرای ماه 6 بود ک تلاش میکرد مینشست دیگه ماه 7 قشنگ نشست اول ماه 8 بود ک کم کم ...

۶ماه ویک هفته ولی سعی میکنه سینه خیز بزه کشمش را از زمین بلند میکنه ولی نمیتونه کنترل کنه خودشا وقتی هم میشینه با کمک خم میشه به سمت پاهاش

۶ماه ویک هفته ولی سعی میکنه سینه خیز بزه کشمش را از زمین بلند میکنه ولی نمیتونه کنترل کنه خودشا وقتی ...

شکم به جای کشمش اومد

۶ماه ویک هفته ولی سعی میکنه سینه خیز بزه کشمش را از زمین بلند میکنه ولی نمیتونه کنترل کنه خودشا وقتی ...

خیلی خوبه الانا دیگه تلاش میکنه نی نی منم اینجوری شروع کرد .نگران نباش اول خودشونو خم میکنن تا از پاهاشون کمک بگیرن بعد کم کم میشینن.