2733
2734

سلام عزیزای دلم

من یک سال اقدامم؛ منتها تو این یکسال بعضی ماه ها بخاطر دندونپزشکیییییی رفتن و اسباب کشی اقدام کنسل بود. ماه پیش م که اربعین کربلا رفتیمم هم کنسل شد اما این ماه چند بار اقدام داشتم  و الان از روزی که باید پریود میشدم حدود ۱۳روز میگذره.

۸ تا بیبی چک گذاشتم این مدت همه مارکهای مختلف هاله مینداخت. دو روز پیش رفتم آزمایش بتا ۱۲بود گفت مشکوکی؛ امروز صبح رفتم آزمایش دادم بتا ۱۴ بود

گفت برو دکتر؛ با دکتر مشورت کردم گفت چند روز صبر کن

بنظرتون ممکنه باردار باشم؟ با این همه تاخیر و.. و این که میخواستم بدونم ممکنه آدم حامله نباشه ولی بتا بره بالا؟

تو دو روز دو تا رفته؛ امیدی هست؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مرسی عزیزم تا حالا چنین اتفاقی دیدی برای کسی بیافته؟؟

راستش نه .یعنی کلا از بتا سر درنمیارم.واسه خودمم زود آزخون دادم گفت +.دیگه به چیزی دقت نکردم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
خوش بحالت اینم قسمت ماست دیگه💝😃

فدات عزیزم.انشالله بارداری .استرس بدترین چیزه .بسپار به خدای مهربون❤

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

ببخشید خیلی رک دارم میگم و ممکنه دلت اذیت شه اخه خیلی درکت میکنم و دوست داری کسی بهت امید بده اما چون من خودت این شرایطو داشتم دوست ندارم امید الکی بهت بدم

دل نبند به حاملگی چون یا حامله نیستی یا فاییده نداره و احتمالا نمیمونه

من یه بار از تاریخم گذشت ازمایش دادم بتام 50 بود و بعد شد 90 خیلی کند پیشرفت داشت و بعد خونریزی داشتم دکتر بهم گفت استراحت کن و شیاف بهم داد ولی با وجود اینا اخر نموند و دکتر گفت همون بهتر که نمونده رشد خوبی نداشته

2706