2726

سلام بچه ها

خواستم ببینم بین بحثاتون یا وقتایی ک ناراحت شدین از همدیگه، چجوری عصبانیت تون رو جلوی همسرتون کنترل میکنین؟؟

من نمیتونم کنترل کنم خیلی وقتا چیزایی میگم ک بعدش پشیمون میشم ولی شوهرم بنده خدا خیلی صبوره !

هم از خودم ناراحتم هم دلم برا شوهرم میسوزه گاهی وقتا

شما چجوری میتونین؟؟

خـانـومِ آقـا مـجـیدشونم😍😉

کنترل نمیکنم  جیغ میزنم،حاضر جوابی میکنم بعدشم زبون درمیارم و صحنه رو ترک میکنم  

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین که آگاهی و میدونی که موقع عصبانیت دوتا انتخاب داری.و جز داد و فریاد راه دیگه ای به اسم سکوت و صبوری هست..به مرور زمان یاد میگیری آرامشتو حفظ کنی..صبوری شوهرام واقعا تاثیر داره.آدمو به خودش میاره کم کم شبیه شون میشیم

ناهید۲۱ سابق

من فقط سکوت میکنم. با همون سکوت هم تنبیهش میکنم. خودش همیشه میگه وحشتناکتر و عذاب آور تر از سکوتت چیزی نیست بیا دعوا کن فحش بده داد بزن ولی سکوت نکن 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

من خودم اگه خیلی عصبانی باشم غُر میزنم به شوهرمم گفتم اون لحظه بهتره منو تنها بزاره تا بی احترامی پیش نیاد

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......

خوب چجوری میشه سکوت کرد منم همین مشکل رو دارم

من اگه سکوت کنم احساس میکنم سکته میکنم 

دوس دارم جواب بدم ولی آخرش پشیمون میشم از گفته هام😔

خـانـومِ آقـا مـجـیدشونم😍😉
خوب چجوری میشه سکوت کرد منم همین مشکل رو دارم من اگه سکوت کنم احساس میکنم سکته میکنم  دوس دار ...

خب نمی تونی جلو خودتو بگیری پاشو برو تو اتاق اون لحظه باخودت حرف بزن س تا نفس،عمیق بکش تا بتونی راحت فکر کنی

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده

من شوهرم کلا بد نیستپ بد نمیگه اختلاف نظرایی ک داریم همیشه اژجانب منه بخاطرهمینم وقتی بحثمون میشه سعی میکنم به این فکزکنم توحرفام ک اون بحثو شروع نکزده من مشکل دارم باهاش و باحزف درست میشه چون مستبد نیست پس چیزی نگم ک پشیمون بشم اگر خیلی قاطی کنم میرم دستشویی یه چنددقیقه اروم ک شدم دستامومیشورم میام بیرون میگم خب ببین مشکلی نیست و همه اختلاف نظرایی دازن باید ازوم باشیم باهم حرف بزنیم تا خل بشه بعد باز میخرفیم بازم اگز تکراز بشه میکن صبرکن برم اب بخوزم یا صبرکن گزممه سردمه برم لباسمو غوض کنم نمیژازم عصبانیت باعث شه حرفی بزنم

2706