2703
2553
عنوان

اطلاعاتی در مورد دکتر ملیحه آدینه

10285 بازدید | 6 پست

دوستان کسی مریض خانم دکتر آدینه بوده ؟ میخواستم بدونم چطور دکتری هستند لطفا نظرتون رو بنویسید و اینکه اگه دکتر خوب سراغ دارین معرفی کنید . 

پ ن : 

آدرس و شماره تلفن 

دکتر ملیحه آدینه

تخصص: زنان و زایمان

فلوشیپ: نازایی، IVF و جراحی لاپاراسکوپی

حوزه تخصصیدرمان نازایی با دارو و روشهای جراحی، لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی

آدرس مطب: تهران، شهرک غرب، خیابان فرحزادی، بلوار دریا، خیابان سعدی، پلاک ۱۴

تلفن مطب: ۰۲۱۸۸۳۷۴۵۶۵  - روزهای یکشنبه و سه شنبه 

سلام. منم سوال شما رو داشتم. اما در کل تعریف ایشون رو شنیدم. چند نفر که ناباروری داشتن پیش ایشون بچه دار شدن. خودم هم تصمیم دارم برم. اما یه کمی مردد هستم

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا  تو که تعریفشو میگی شنیدی

خب نمیشه هر بار یه دکتری بری و بعد پشیمون بشی‌. من بیشتر از یه سال پیش یه دکتر دیگه میرفتم که اونم خوب بود. اما برا من نتیجه نداد. فعلا یه بار پیش دکتر آدینه رفتم. تا ببینم خدا چی میخواد

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2720
خب نمیشه هر بار یه دکتری بری و بعد پشیمون بشی‌. من بیشتر از یه سال پیش یه دکتر دیگه میرفتم که اونم خ ...

انشالله جواب میگیری ، چون واقعا خوبه من و خیلی های دیگه نتیجه گرفتیم .

انشالله جواب میگیری ، چون واقعا خوبه من و خیلی های دیگه نتیجه گرفتیم .

به سلامتی. پس رفتین پیشش. میشه از تجربیاتتون بگیر.  مثلا چند وقت اقدام بودید و چقدر طول کشید پیش دکتر آدینه. منم چند باری پیشش رفتم. فقط مطبش خیلی شلوغه و وقت گیره

اصلا دکتر خوبی نیستن..یکی از دوستای ما باردار بود وپیش ایشون میرفت..با وجود اینکه غربالگری سندروم داون رو نشون داد خانوم دکتر بی توجهی کرد و مانع انجام تست آمینوسنتز شد و بچه سندروم به دنیا اومد و قلبش هم ناراحت بود و سرطان خون داشت و متاسفانه بعد از ۴ سال درد و رنج فوت کرد...

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤