2726

سلام من دو هفته هستش که عروسی کردم خیلی تو خونه حوصلم سر میره شماها چی میکنید که حوصلتون سر نمیره وقتی با شوهرتون تنهایید چه سرگرمی دارید ..... 

با کارای خونه چی میکنید من که هر چی میدوم اینور و اونور تموم نمیشه کار خونه ..... 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من شیش ماهه عروسی کردم اولا خیلی سخت بود تنهایی چون همسرم تا سه سرکار بود بعضی وقتا پنج میرفت تا هشت واقعا حوصلم سر میرفت ،ولی کم کم سر خودمو گرم میکنم با تمیزی و آشپزی و گوشی و لبتاپ 

هیچی بخور و بخواب 😐 صبحها صبحونه میخورم با شوهرم بعد اون رفت کارای خونه رو میکنم میگیرم میخوابم تا الان 😁 

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

کتاب بخون .فیلم ببین .پیاده روی.

با همسرت هر سری برو یه جای جدید و وقتی خونه است فقط وقتت رو با اون بگذرون این مردا دو دقیقه بیکار میشن گوشی دستشون میگیرن نذار زیاد تو این شبکه های اجتماعی بره وقتشو پر کن 

خونه نشین برو کلاس زبانی چیزی

می خوام برم بدن سازی مامانم نمیزاره میگه استراحت کن دو ماه دیگه ترم جدید شروع میشه دوباره میری تو درس و اینا

هرشب ميريم بيرون هر پنجشنبه جمعه ميريم مسافرت 

چه خوب ... شوهرم بنده خدا انقدر خسته میشه که دیگه نمی تونه تکون بخوره هم سربازی میره هم سرکار 

می خوام برم بدن سازی مامانم نمیزاره میگه استراحت کن دو ماه دیگه ترم جدید شروع میشه دوباره میری تو در ...

خیلی عالیه بنظرم از وقتت استفاده کن تا جوونی و انرژی داری

جایی که قانون به پایان رسد، ظلم آغاز می شود... 

عزيزم ايشالله مباركت باشه ،به سلامتي 

ولي خب اينطوري كه نميشه .من نميشناسمت و نميدونم شرايطتو .اگر دانشجويي كه درستو بخون و با درسات سرگرم شو .اگه ام درست تموم شده كه به فكر يه شغل باش واسه خودت .اصلا جالب نيست هميشه خونه دار بموني .وقتاي اضافيتم كلاسايي كه دوس داري برو .باشگاه ،موسيقي ،نقاشي و .... 

اگه هميشه بموني خونه ،به جايي ميرسي كه شوهرت كه هميشه توي اجتماع بوده هر روز پيشرفت ميكنه و به روز تر ميشه و تو هر روز قديمي تر و هيچي ندون تر ميشي .ارتباطتم با دوستات قطع نكن .دعوتشون كن .اگر متاهل هستن ،با همسرت آشنا كن شوهراشونو

انقد زمان زودمیگذره حالیم نمیشه یا میرم پیش مامان خونم هست تو نت هستم خونه رو تمیز میکنم شام درست میکنم تاشوهرم بیاد

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
عزيزم ايشالله مباركت باشه ،به سلامتي  ولي خب اينطوري كه نميشه .من نميشناسمت و نميدونم شرايطتو ...

دانشجوام عزیزم این ترم رو مرخصی گرفتم برای عروسی ... از بهمن دوباره باید برم درسمم خیلی سنگینه

کتاب بخون .فیلم ببین .پیاده روی. با همسرت هر سری برو یه جای جدید و وقتی خونه است فقط وقتت رو با اون ...

شوهر من ک همش دوس داره خونه باشه اصن بیرونی نیس بریم دور بزنیم یاهم دیگ میاد خونه خستس 

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

سرکارم در هفته چند ساعته روز هارو اینجوری میگذرونم فیلم میبینم،کلاس ویترای میرم بعضی وقتا یه چیزهای درست میکنم،ساز میزنم،کلاس اسپانیای میرم روزی چندتا لغت حفظ میکنم،باشگاه میرم،با دوستم بیرون میریم قدم میزنیم.دوچرخه سواری میکنیم گاهی سفر مجردی بی همسر با دوستم میریم چند روزه.همسرم باشه گاهی باهم اشپزی میکنیم غذا بد بشه من میگم کار تو بود اون میگه کارتو بود😀قدم میزنیم،ساز میزنم براش اونم سر در نمیاره میگه واست تو زدم کیف میکنه با دوستامون مون دور همی میزاریم چند وقت یبار

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706