2733
2734
عنوان

کوچک بودن شکم در بارداری

1443 بازدید | 13 پست

من تو‌ هفته ی ۲۰ بارداری ام،و دو قلو باردارم،شکم من در مقایسه با دوستان که تک قلو هستن در کوچکترین وضعیت خودش قرار داره،میخواستم ببینم کوچک بودنش ربطی به رشد جنین داره یا نه؟

تعداد رای : 0
نظرسنجی
2
0
0%
2
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی نداره. منم شکمم کوچیکه برا 8 ماه ولی وزن جنین نرماله

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

نه نداره

بعدم الان مهم نيس

بيشترين رشد جنين تو ٣ ماهه اخر هست 

اون موقع بايد ببيني شكمت هنوز از بقيه كوچكتره يا نه

بسلامتي عزيزم خدا حفظشون كنه

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

نه من خودم شکمم در حد یه باردار ۵ ماهس

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !

نه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738

شکم من تا ۹ماه کسی نمیدونست حاملم تازه حتی سونوگرافی هم وزن جنین و خوب نشون میداد باز دکترم باورش نمیشد تا موقع زایمان که پسرم ۳۵۰۰بود همه تعجب کردن پس ربطی نداره

وزنش چنده عزیزم؟ 

تو 31 هفته و 5 روز 1700

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

نه بابا من پس فردا میرم تو هفت ماهگی انشالا اما شکمم خیلی کوچیکه تازه بارداری دومم هست اما همکارام که با من باردارن خیلی گندس شکمشون  سه تای شکم من 

به نظرم به جثه خودت قبل از بارداری و میزان اضافه وزن شما بستگی داره

منم سه روز دیگه میرم تو 7 ماه تک قلو باردارم ولی شکمم خیلی کوچیکه اضافه وزنمم همش از اول تا الان یک کیلو یا یک و نیم بوده شما چطور

فقط کافیه تو برامون بخوای ...اونموقع همه چی تمومه.....