2733
2739
عنوان

بچه ام کم خون و ضعیفه چی کار کنم

979 بازدید | 31 پست

دکتر خیلی بردم با تغذیه کسی میدونه 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۱
1
100%
۲
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه ام خیلی بد خور بود

شربت الوورا باریج مخصوص اشتها و سیستم ایمنی بدن فقط همون ولا غیر

دارم چند ماهه میدم بهرکسم توصیه کردم خیلی راضی بوده دکترش تایید کرد و گفت مشکلی نداره

فرامکس هم برای کمخونی عااالیه هم طعمش و مزه اش هم کیفیتش

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2728
اره آ هنم مرتب میدم دستاش زرده میخوام با تغذیه و طب سنتی درمان کنم دکتر خیلی بردم جواب نگرفتم 

منظورم اینه که کم خونیش رو دکتر تشخیص داده دیگه ؟ چون مثلا اگه مینور باشه دادن اهن فایده نداره ..

زرد بودن رنگ پوست هم میتونه ژنتیکی باشه ...بهتره بیشتر به این توجه کنید که رشدش رو نمودار باشه 

Shake it! shake it!
شیره انگور شیره انجیر و شیره خرما اگه طبیعیشونو بتونی پیدا کنی عالیه معجزه میکنه  سویق کامل کو ...

عزیزم اینایی که گفتی از کجا طبیعیش پیدا میشه ، سویق از عطاری چه جوری بدم بهش 

2738
منظورم اینه که کم خونیش رو دکتر تشخیص داده دیگه ؟ چون مثلا اگه مینور باشه دادن اهن فایده نداره .. ز ...

گفت کم خونه ولی لب مرزه خیلی از بچه ها در این حد کم خونن ، نمیدونم چرا اینقدر رنگ پریده و پوستش خشکه و اشتها نداره مینور یعنی چی 

گفت کم خونه ولی لب مرزه خیلی از بچه ها در این حد کم خونن ، نمیدونم چرا اینقدر رنگ پریده و پوستش خشکه ...

یعنی تالاسمی مینو ..تو شمال ایران خیلی شایعه ..

ولی نگران نباش مامانا یکم زیادی نگرانن همیشه

Shake it! shake it!
عزیزم اینایی که گفتی از کجا طبیعیش پیدا میشه ، سویق از عطاری چه جوری بدم بهش 

شما کجایین 

بعضی لبنیاتیا شیره ها رو دارن 

سویق رو باید بریزی تو شیر بدی بخوره 

برا میان وعده ها 

موز شیر  بستنی پودر چهار مغز قاطی کن 

موز شیر خامه بیسکویت مادر پودر چهار مغز 

حلوا با شیره انگور درست کن 

میان وعده چیا میدین چند ساله اشه  

میان وعده میوه و حریه بادوم با همه ی مغز ها البته 

غذاهاشو بیشتر مقوی میکنم

چند سالشه چند کیلویه

الوورا رو حتما بگیر باورت نمیشه چقدر خوبه بخدا من هزار بار خدارو شکر میکنن ک خواهرم گفت بگیر بهش بده

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2706