2726
عنوان

عمل بیضه پنهان

216 بازدید | 20 پست

سلام خانومای گل پسر من ۱۴ماهشه یکی از بیضه هاش پنهانه  دکتر گفته که باید عمل هفته دیگه عمل داره ولی سرما خورده گلوش چرک کرده دارو انتی بیوتیک دادم ولی باسنشو سوزونده خیلی شدید دیگه مجبور شدم ندم به نظرتون چیکار کنم تا یه هفته گلوش خوب شه ممنون میشم راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری باسنش سوخته من متوجه نشدم؟؟؟

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2728
نه عزیزم انتی بیوتیک  قوی بوده پی پی کرده باسنشو سوزونده

دوست من هر وقت آنتی بیوتیک استفاده می کنید هم خودتون و هم نینی حتما باید دوره درمان را کامل کنید. در غیر اینصورت باکتریها مقاوم به درمان میشن و در عفونتهای بعدی آنتی بیوتیک قوی تری نیازه...

برای کاهش عوارض آنتی بیوتیک مثل دل درد واسهال حتما همراه هر کپسول یا قاشق شربت آنتی بیوتیک، بک فنجان یا لیوان ماست طبیعی و ترجیحا ترش استفاده کنید تا باکتریهای مفید روده جایگزین بشه و اسهال درمان بشه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
مرسی گلم اخه پسرم هیچی هم نمیخوره به زور بهش غذا میدم 

اگه الان بی اشتها شده به خاطر سرماخوردگیشه  و طبیعیه. می تونید ماست را باسرنگ بزرگ بهش بدین.

اگه کلا بی اشتهاست شاید شیر زیاد می خوره.بعد از یکسالگی دیگه اولویت با غذاست و 2-3 لیوان شیر در روز کافیه. شیر بیشتر اشتهاش را کور می کنه ولی مواد مغذی مورد نیاز را بهش نمی رسونه در نتیجه بچه مستعد کم خونی فقر آهن و اختلال رشد میشه...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706