2726

اسم دخترهم باران انتخاب کردیم که اگه دختربودبزاریم باران ولی اسم پسرمونده.اسم قدیم وجدیدش فرق نداره برامون فقط خوب باشه.

تعداد رای : 17
نظرسنجی
سپهر
3
17%
پارسا
9
52%
علیرضا
2
11%
پیشنهاداسم های دیگه بدید
3
17%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزيزم اسم خيلي سليقه اي 

مثلا من خودم واسه بچه هام اسماي جديد انتخاب كردم و كلا واسم معني و به روز بودن اسم مهمه 

مثلا باران از نظر من ديگه اصلا خاص و تك نيست و خيلي زياده . ولي اگه خودتون دوس دارين چرا كه نه 

اسم پسر من بُرنا ،يزدان ،رادمان ،رادوين ،شاهان ،آراز،شايراد،برديا ،سورنا دوس دارم

عزيزم اسم خيلي سليقه اي  مثلا من خودم واسه بچه هام اسماي جديد انتخاب كردم و كلا واسم معني و به ...

اسم دخترچی پیشنهادمیدیدجدیدباشه وشیک؟ دوس دارم تلفظش هم راحت باشه.وایی که چقدرسخته اسم انتخاب کردن.

اسم دخترچی پیشنهادمیدیدجدیدباشه وشیک؟ دوس دارم تلفظش هم راحت باشه.وایی که چقدرسخته اسم انتخاب کردن.

من اينارو دوس دارم همشونم با معني هستن : شانا ،راتا ،راما، تيارا ،مانلي ،ملورين ،بنيتا ،ليانا،السا ،آميتيس،آرشيدا،آنيكا ،آدرينا ،نيهان ،دُرّين ،ريما ،لِنا ،همراز 

پسر علیسان.سهند.الشن .آیهان.المان.

دختر .سوین.آیشن.سلما.دنیز.گونای.سلین.سانای.ایل آی.سوگول.نهال.آی پارا.شانلی

اسمها همشون معنی دار و خوب هستن

اسمی بزار که وقتی صداش میکنی به بچه شخصیت و قدرت بده

نه از این اسمهای سوسول خارجی و بی معنی

من یک هنرمندم👑👑👑👑دستهایم حرف دلم را میزنند