2737
2739

من عفونت واژن دارم دکتر گفت زیاده 

افلوکسین  دکتر داده حالمو بد میکنه نیخورم 

اگه قطع کنم عوارض دارم میگن بدن ب داروها مقاوم میشه اخه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله. حتما حتما درمان آنتی بیوتیکی را کامل کنید. وقتی درمان کامل نمیشه باکتری نسبت به اون آنتی بیوتیک مقاومت پیدا می کنه و در عفونتهای بعدی نیاز به آنتی بیوتیک قوی تری هست.

برای کم کردن عوارض به همراه هر کپسول آنتی بیوتیک، یک فنجان یا لیوان ماست طبیعی و ترجیحا ترش بخورید تا باکتریهای مفیدی بدنتون جایگزین بشن...

امیدوارم حالتون زودتر خوب بشه

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2738
بله. حتما حتما درمان آنتی بیوتیکی را کامل کنید. وقتی درمان کامل نمیشه باکتری نسبت به اون آنتی بیوتیک ...

ممنون الان مشکلم بیخوابی کابوس سر درد تکرر ادرار و خشکی پوسته یعنی همه اینا بعد قرص میاد سراغم 

میترونیدازول هم داده فقط اونو بخورم خوب نیست 

ممنون الان مشکلم بیخوابی کابوس سر درد تکرر ادرار و خشکی پوسته یعنی همه اینا بعد قرص میاد سراغم  ...

سخته ولی چاره چیه... دیگه باید تحمل کنید تا دوره اش بگذره. ولی به نظرم بدون نظر دکتر دارو را قطع نکنید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

سلام بنده نماینده محصولات فوراور  امریکا هستم کلیه مکمل های درمانی ارگانیک و بدون عوارض او مشکل هزینه ندارید برای مشاوره و خرید در خدمتم

09010183025

خواص قرص پروپولیس شامل:

آنتی بیوتیک طبیعی و جلوگیری از رشد میکروب ها، قارچ ها و ویروس ها

مقابله با سلول های سرطانی

یکی از خواص جالب توجه آن کنترل و مقابله با بیماری ایدز است

موثر در بهبود آلرژی, آسم, مننژیت, برونشیت, عفونت های مجاری تنفسی

کمک به بهبود بیماری های مجاری شنوایی و گوش

مفید برای بهبود کیست

موثر در بهبود بیماری هپاتیت

خواص ضد پوسیدگی دندان

کمک به بهود آسیب‌های مفصلی و آرتروز

بهبود دهنده‌ی مشکلات سلامتی دهان و لثه