2733
2734

مادربزرگم چندسال پیش فوت شد .تو این چندسال خوابشو میدیدم ولی دیشب حس خوبی بهش  نداشتم. پشت در وایساده بود میخواست بیاد خونه من از ترس راش نمیدادم.ترسیده بودم منو با خودش ببره😓🙈 بیچاره خیلی به خودش رسیده بود چقدر التماس کرد راش ندادم😔😔😔

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️

خدا بیامرزتش عزیزم

خوشبحالت ک خوابشو میبینی چرا مامان بزرگ من نمیاد ب خوابم دوساله فوت شده انقدم دوسش داشتم😞

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐

وای چقد خوب ک راش ندادی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بیامرزتش عزیزم خوشبحالت ک خوابشو میبینی چرا مامان بزرگ من نمیاد ب خوابم دوساله فوت شده انقدم دو ...

منم دوسش داشتم. زیاد خوابشو میبینم. مادربزرگم خیلی خنده رو بود😔 دوست داشت ازدواج کنم. عروسی منو ندید.......     خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه😘😘😘

2728
[QUOTE=77309742]وای چقد خوب ک راش ندادی[/QUOTE چرا😂😂

نباید ب مرده  چیزی داد😂خوب نیس 

ولی از مرده چیزی گرفتن خوبه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
منم دیشب خواب دیدم همسرم به یکی پیغام داده نگران زن و بچه مم.یه خانوم تو خواب اینو بهم گفتم.

صدقه بذار عزیزم. آیه الکرسی بخون ان شاءالله خیره

2738
نباید ب مرده  چیزی داد😂خوب نیس  ولی از مرده چیزی گرفتن خوبه

آره شنیدم اینو. هیچی ردو بدل نشد. فقط ازش ترسیده بودم.  بعدش که آروم شدم گفتم اون دنیا وضعیتت چطوره گفت خیلی خوبه

منم دوسش داشتم. زیاد خوابشو میبینم. مادربزرگم خیلی خنده رو بود😔 دوست داشت ازدواج کنم. عروسی منو ندی ...

چقد شبیه هم منم مامان بزرگم خنده رو بود دوس داشت عروسی منو ببینه ندید😞همش میگم نکنه ازم ناراحته ک نمیاد ب خوابم

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
چقد شبیه هم منم مامان بزرگم خنده رو بود دوس داشت عروسی منو ببینه ندید😞همش میگم نکنه ازم ناراحته ک ن ...

چه جالب عزیزم☺  دیگه اون دست ما نبوده عزیزم .

سال 90فوت شد. من 91نامزد شدم😐