2737
2734
عنوان

کیا از شوهراشون میترسن

4944 بازدید | 42 پست

5ساله ازدواج کردم یه، بچه دارم دختره که یکسالشه شوهر من خیلی زود عصبانی میشه و دست بزنم داشت که با کلی قهر و تهدید و ترک خونه خیلی بهتر شده فغلا که دیگه نزده ولی عصبانی میشه خیلی ترسناک میشه و من از ترسی که از قبل ازش دارم نمیتونم چیزایی که مطابق میل اون نیست ولی من تمایل دارم رو بهش بگم خیلی خصوصیات خوب داره مثلا همه پولا دست منه اصلا خسیس نیست کاری نداره که من هروقت دوست دارم بیرون برم چی بپوشم ولی فقط خونه مامان و بابام باید با کلی استرس بهش بگم که فردا مثلا برم خونشون اونم سریع میگه چه خبره مگه حالا من سه هفته یکبار میرم چون قبلا پدرمادرم تو دعواهامون بودن دلخوری پیش اومده اما بعدا آشتی کردن اما شوهرم خیلی کینه ایه جدیدا هم با خواهرم قهره که جاش نیست توضیح بدم خواهر منم تازه ازدواج کرده و قبلا دکترها گفتن که یایسگی زودرس داشته و نمیتونه بچه دار بشه ماهمین دو خواهریم موضوع اینه که الان شوهرم گفته که حق نداری بچه رو بدی بغل خواهرت و وقتی اون خونه مادرته توهم بری خوب اونم بچه دار نمیشه مگه میشه این حرف رو بگم به خواهرم و مادرپدرم خوب دلش میشکنه بارها سعی کردم بگم گناه داره خدا بدش میاد سریع قاطی کرده نه همینکه گفتم اما خیلی واضح بهش نگفتم نه من اینکاری که گفتی رو نمیخوام انجام بدم آدم معتقدی هم نیست که از خدا بترسونمش اما من تواین دوسال به دروغ بهش گفتم خواهرم سذکار میره و نمیاد در طول هفته خونه مامانم اینا ولی هربارکه رفتم خواهرم بوده بگید چطور به ترسم غلبه کنم ببهشید طولانی شد ولی از قطره چکونی بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم میترسم ازش وقتی عصبانیه ترسناک میشه نمیشه کاریش کرد خوب باید یکم خشمشو کم کنه ک دیگ نترسی 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738

منم هنو ازدواج نکردم ولی حساب میبرم ازش  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
چرا ؟؟؟؟ حتمن یه حرکتی زده که حساب میبری

نه اصلا. بهترین شوهر دنیاست، منم ازش از نظر سطح مالی و تحصیلی بالاترم. دختر شجاعی و بااعتماد بنفسی هستم ولی خیلی ازش حسااب میبرم 

🙁ادم ک نبایدازطرفش بترسه 

بهش گفتی ک ازش می ترسی؟

من ازپدرم خیلی حساب می برم

ازمادرشوهرم می ترسم😕😣

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
مگه از شوهرم میترسن؟😐

اره خیلیا میترسن،چون شوهر عصبیه

هر کس یه جور مشکل داره تو زندگی،مثلا تو میخوای بگی شوهرت عصبی نیست،......؟

هیچکس نیست تو زندگی به یه شکلی مشکل نداشته باشه

اینم مشکل بزرگی میست قابل کنترله،براحتی

غروب که میشود یاد تو تا آنجا که میتواند  با تار و پود دلم بازی میکند....باش تا باشم و زندگی کن تا زنده بمانم.....
2706