2726

من دیروز غربالگری شدم و خانوم دکتری که بودن تو نسل امید من رو سونوی ان تی کردم که خیلی هم اخلاق خوبی نداشتن 

بمن گفتن که احتمال 60 درصد بچه پسر هست و گفتن که اون برجستگی که تو قسمت تناسلی دیده شده میتونه واسه دختر هم باشه

میخوام ببینم کسی تجربه ی مشابه داشته که بتونه بگه چند هفته بعد چی شده جنسیت بچش؟

من غربالگريمو اونجا رفتم بماند كه هزينه ش و معطليش بيش از جاي ديگه بود يه جور كلاس داشت مثلا( البته دكترم گفت اونجا برو)

ولي يه اقاي دكتر مسني بودن و به ثانيه نشد ديدنشون گفتن دختره 

براي تشخيص زود بود اولين غربالگري رو رفته بودم همون اوايلش ولي ايشون درست تشخيص داد

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....
من غربالگريمو اونجا رفتم بماند كه هزينه ش و معطليش بيش از جاي ديگه بود يه جور كلاس داشت مثلا( البته ...

بله میگن اون آقا خیلی دقیق تشخیص میده 

ولی این سوننوگرافیست خانوم بودن که از اخلاق نگم خیلی بهتره انگار دعوا داشت فقط

ولی اون هم شانسی گفت البته من تو 13 هفته هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دكتر حسابي بود؟زنه تو اتاق روسري سرش نكرده بود؟  من رفتم همين دكتر حسابي بي اخلاق سونو م كرد ب ...

آره عزیزم روسری نداشت واقعا متاسفم که اینهمه خلقش تنگه 

من خیلی هیجان زده بودم خب طبیعی هست 

ایشون انقدر با کج خلقی با من برخورد کردن که بیشتر استرس پیدا کرده بودم و نتونستم اصلا سوالاتم رو بپرسم

خانومی شما چند هفته تشریف بردین ؟

من رو سن پریودم 12 هفته و سه روز بودم

منم ١٢هفته بودم چقدر هم پز خارج بودنشو ميداد

واااای آره حتی دیروزم همش حرفِ همین بود 😂😂😂

من خیلی هیجان داشتم هی قلبم تند تند میزد بعد برگشته میگه همین شماهایین باعث میشین با این استرساتون بچه هاتون اوتیسم بگیرن !!!!!😐

خخخخ به منم ميگفت گفت خب تپش قلب دارم نميتونم ارومتر نفس بكشم ميگفت چرا همتون همينو ميگيد!!!

بنده خدا خیلی قاطی بود 🤣🤣🤣🤣

شما بچتون به دنیا اومده؟ 

از نسل امید راضی بودین ؟ غربال دوم رو هم همونجا رفتید؟