2726
عنوان

قندناشتا115چطوره.؟بیایین کمکم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 70 پست
قند رو کنار گذاشتم...چای رو با یه دونه خرما ..برنج میخوردم روزا ولی کم ..صبحونه درسته چای تلخ میخورد ...

بعد زایمان هم نخورید همین مقدار کم رو ادامه بدید بیماری قند همون ابتدا ادم رو نمیکشه همین که رعایت نکنی تو میانسالی به سراغت میاد و دیگه خوب نمیشه یا انسولینی میشی یا اصلا خوب نمیشی خدای نکرده

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
من ۹۳بودم جلوش زده های یعنی بالا😓😓😓اخه تو نت هم سرچ میکنم زده قند ناشتای بارداری تا ۹۲نرماله ۹۲تا ...

😐😐😐😐😐نمیدونم بخدا هرکسی یه جوری حساب میکنه برا من عادی بود قند ناشتای اولیم ۹۷بود دفعه دوم که ۲۴هفته بودم ازمایش دادم قند ناشتام همون ۹۰بود اصن زیاد نشده بود همه چی هم میخورم زیاد درگیرش نشین بدتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باورت میشه من تو کل بارداریم ۴لیوان هم چای نخوردم پس قند هم نخوردم به شیرینیجات اصلا علاقه ندارم شیز ...

بله آجی ما بخدا ناهار شام برنج میخورن الان یه وعده اش کردم 

خدایا هیچ مادری رو با بچه اش امتحان نکن

سلام 

اگر قند ناشتا  115 بوده بعد از ناشتایی حتما تا 180 میره بهتره با نظر پزشکتون ازمایش GTT(قند سه نوبته با مصرف گلوگز یا قند دوساعت بعد ناشتا بدون مصرف گلوکز )انجام بدید .نگرانی نداره .میشه کنترلش کرد

من که مطالعه کردم عوارض دیابت بارداری بر جنین بیشترینش همین اضافه وزن جنین هست یعنی ممکنه بچه بالای 4 کیلو بشه و مادر نتونه طبیعی زایمان کنه و مجبور به سزارین بشه حالا من که خودم سزارینی هستم چه لزومی داره نگران باشم منم آزمایش قندم یک ساعت بعد از محلول گلوکز 152 بود که زده بود های و دکتر گفته که رژیم بگیر ولی من نمی تونم رژیم بگیرم درضمن نمی خوام وزن بچه ام کم باشه

من که مطالعه کردم عوارض دیابت بارداری بر جنین بیشترینش همین اضافه وزن جنین هست یعنی ممکنه بچه بالای ...

خوبه استرس بیخودنمیگیری وخیالت راحته.ان شاا... ک نی نی ت سرحال وتپل مپل باشه