2733
2734
عنوان

خیلی نگرانم لطفا کمک کنید......

142 بازدید | 19 پست

بچه ها من یه پسر دو سال و نیمه دارم و  3 ماهه که اسباب کشی کردیم به خونه جدید. پسرم یک ماهی هست که هر وقت تنها میشه گریه می کنه و می خواد که من و باباش پیشش باشیم یعنی یک دقیقه هم تنها نمی مونه می گه آقا منو می خوره.. با روانشناس که صحبت کردم گفت حتما یکی ترسوندتش ... چیزی که خیلی نگرانم کرده اینه که گاهی تو اتاق خودمون سمت پرده اتاق و نشون میده میگه این آقا کیه... این آقا کیه که لباس قرمز پوشیده... امروز صبحم با وحشت از خواب بیدار شده.. بعدم دوباره سمت پرده رو نشون میده و میگه این آقا کیه... خیلی نگرانشم... نمی دونم توی این سن تخیلشه یا واقعا چیزی می بینه که ما نمی بینیم.... تو رو خدا اگه تجربه مشابه توی بچه های دورو برتون دارین کمکم کنید..

تخیله . پسر من دوسال د ده ماهشه . اونروز برا دوستش تو مهد تعریف میکرد میگفت من یه خواهر دارم ، باهاش بازی میکنم . اسمش امیرحسینه 😂😂😂

اخرشم گفت میخوای خواهرمو بهت قرض بدم 😐😐😐

حالا این خواهره از کجا اومده خدا میدونه . تازه ما اصلااا تو اطرافیان یا تو مهد امیرحسین نداریم .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم پشت پرده چیزی گذاشتین ؟؟ پرده رو بردار کلا ک خیالش راحت شه ؛ جابجا ک میشیم بچه ها ی مقدار سختشونه خوب میشه بمرور

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2731

وای...شاید اجنه چیزیه...نمک و اسفند و چاقو بزار تو بولشش.بعدم میگن خونه ای که بچه کوچیک داره پرنده داشته باشه خوبه اجنه میرن باپرنده ها سرگرم میشن به بچه کاری ندارن دیگه.چون به چشم بچه ها میان .میتوتی قناری یا مرغ عشق بگیری

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡

اره نوه خاله من نصف شبا بلند ميشد جيبيغ شديد ميكشيد وحشتناك گريه ميكرد بيچاره مامانش رواني شده بود 

بردنش پيش دعا نويس گفت بردنش سر يك قبر قديمي و.....از ترسم نميتونم بقيشو بگم 

اما بعدش خوب شد و اينكه يكي از اعضاي خانوادش نذر كرد ك ديگه اون بچه اونجوري نشه نمازش اصلا غذا نميشه حتي صبحا به هيچ وجه

از رحمت خدا غافل نميشم چون معجزشو به چشم ديدم ❤️🙏🏻
2738

بچه۲سال ونیم اصلا نمیدونن ترس چیه 

بیشتر وابسته مادر وپدر میشن وقتی  تنها میشن گریه میکنن

بچه ات کامل جمله سازی میکنه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

پسرمنم همين سنه دقيقا تو اطاق خواب ك ميخوابيدبم همينجوري با وحشت بيدارميشد وگريه ميكرد يعني تا اين سن رسيدا ي شب ما تخوابيديم هرشب تا صبح گريه شوهر بنده خدام با عصبانيت ميرفت سركار تا اينكه ده روز پيش اينا س تاييمون توحال خوابيديم بچه تا صبح خوابيد بيدارنشد الان ده روزه توحال ميخوابيم پسرمم بيدارنميشه 

ب نظرم شمام جاي خوابشو عوض كن البته اگه فقط موقع خواب اونجوري ميشه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

خوب اون موقع ببرش نزدیک پرده بگو دقیق بهت نشون بده که چی میبینه

احتمالا حالت پرده یا شاید نوری که از پنجره میاد رو شبیه چیزی میبینه.

اصلا پرده اتاق رو عوض کن یا مثلا پرده رو بردار چند وقت شیشه رو با روزنامه ای چیزی بپوشون.

مثلا دختر من یکبار میگفت اون چیه داره منو نگاه می کنه گفتم نشونم بده چی رو میگی

روسری تو کمد یه گوشه اش معلوم بود اون قسمت طرحش شبیه چشم و دهن بود.اونو میگفت.

شما هم دقیقا ازش بخواه چیزی رو که میبینه نشونت بده 

واسش شبل قبل خواب ایت الکرسی بخوان بعد بزار زیر سرش خیلی تاثیر داره من خودم امتحان کردم

و اینکه ببین وقتی از خواب بیدار میشه میبینه یا همیشه هست

من خودمم اونجوری شدم اوایل فکر میکردم واقعیته ولی بعدها فهمیدم چیزی مثل خواب و بیداری هست وقتی بیدار میشی یه لحظه متوجه نمیشی

من یک هنرمندم👑👑👑👑دستهایم حرف دلم را میزنند
2706