عنوان

خوابیدن در بارداری؟!! لطفا بیاین.

289 بازدید | 34 پست

سلام دوستان. 

من خیلی برا خوابیدن مشکل دارم. حتما باید به پهلو بخوابیم ؟ 

آخه من همیشه یا به کمر یا به شکم میخوابیدم که از وقتیرشک کردم به بارداریم دیگه جواسم بوددفقط به کمر بخوابم. 

دیروز فهمیدم به کمرخوابیدن هم اشتباهه تو بارداری. دیشب رو پهلو خوابیدم ولی خیلی اذیت شدم. حتما باید به پهلو بخوابم ؟ 

ترک جان عزیز بتوان گفت / ترک یار عزیز نتوانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا هفته 12 و به گفته بعضی پزشک‌ها تا هفته 16 به پشت میتونی راحت بخوابی، بعدش پهلو

وای خدا عمرتون بده. دیشب بهدپهلو بودم هر یه ساعت بیدار شدم از درد. 

من دوماه دیگه بچم میاد هنوز عادت نکردم.همش دوس دارم رو شکم بخوابم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

ماههای اول اشکالی نداره به شکم خوابیدن... به پشت هم ماههای آخر بده... اونم اگه طولانی بشه. من گاهی بیدار میشد میدیدم حواسم نبوده به پشت خوابیدم. اشکالی نداره.. ولی کلا پهلو بهتره

یک صبح جمعه پا میشی میبینی یه مرد پر ادعا با بی تدبیری، مملکت را به دامن تفرقه و آشوب انداختهیه صبح جمعه دیگه هم پا میشی میبینی یه مرد بی ادعا با شهادتش موجب همدلی و وحدت یه ملت شده.  چقدر فرق است بین کسی که بندگی خدا را میکند و کسی که نوکری کدخدا را
منم همینطورم بالشت بارداری سفارش دادم 

منم احتمالا سفارش بدم. یا خودم بدوزم. کاری نداره. الگوش هست توی نت . با اونومشکلی نیست رو کمر بخوابیم ؟ 

من الان درد دارم تو لگنم، اگه رو تخت بخوابی کمتر اذیت میشی

رو تخت میخوابم. به پهلو که طولانی مدت خوابیدم شونه ها و کتفم درد گرفته. 

2706