2410
2553
عنوان

ویار بارداری

186 بازدید | 33 پست

من از ماه اول فهمیدم باردارم ویار خیلی بدی داشتم تاماه چهارم  از خونه هم نمیتونستم تکون بخورم روزی یه وعده میتونستم یکم بخورم دراز بکشم از هیچ چیز خوشم نمیومد و بالا میوردم، بعد از اون فشارم میفتاد بیحال میشدم،بعد از اون دل درد زیر شکم، بعد از اون خونریزی لثه که چیز جدیدتری بود ،دکتر دندون رفتم گفت ناراحتی لثه گرفتی یکماه بهم خمیر دندون و مسواک و برس مخصوص دندان داد ولی واقعا اذیت کنندست خلاصه هر چی که باید تو بارداری میگرفتیم من گرفتم  و همچنان ادامه داره..........  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن عمو همسرم تا سه ماهگی ویار بد داشت پنج ماهگی اسید معده اش میزد بالا معده اش شستشو دادن ماه ششم آپاندیس داشت عمل کرد ماه هشتم خورد زمین دستش در رفت 😅😅بیچاره مرد و زنده شد تا بچه اومد دنیا

مامان دوقلوها هستم😍😍
2720

منم ویارم وحشتناک بود فقط گوجه وخیار میخوردم از خونه خودم حالم بهم میخورد به خاطر اینکه چیزی نمیتونستم بخورم قندم میفتاد همش فشارم پایین بود دندون دردای وحشتناکی داشتم

خدایا چنان کن سر انجام کار    تو خشنود باشی و ما رستگار
2714
ممکنه هم کسی ویارنگیره توبارداریش???!!

اره من نه مادرم نه مادرشوهرم نه خواهرم هیچکدوم ویار نداشتن  دکتر که رفتم گفت یه چیزایی تو بدن کم هست مثل ویتامین ها یا چیزای دیگه  که از قبل باید تامین میشده از اونجایی که من کلا بد غذا و ادا بودم دیگه بدتر شد و اینکه بدن هر کسی یجور نشون میده

2706