2726
عنوان

سرفه شدید پسرم.پنج سالشه

8141 بازدید | 19 پست

هفت روزه سرماخورده سه روز اول که تب شدید.حالا سرفه می‌کنه شدید.آیورابهش میدم.وقتی می‌خوره تا چندساعتی خوبه بعد دوباره شروع میشه.بخورسردم مدام شب و روز کارمیکنه.بخدا خسته ام خیلی خسته

اگه همکاری میکنه بخور به روش قدیمیها بده . مثلا واسش شلغم بذار بپزه آخر پخت قابلمه رو بیار دوتایی با پسرت برید زیر پتو خودت مواظب قابلمه باش چپه نشه و به پسرت بگو اونجا نفس عمیق زیاد بکشع . چندبار اینکارو بکنید و شلغمو بده بخوره و زیر پتو استراحت کنه سینش نرم میشه سرفش کمم میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسپری براش بزن.پسر منم همینجوریه الان سه هفتس مدام داره سرفه میکنه.بیشتر به خاطر آلودگی هواس.کدوم شهری؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2728

باید دوره اش بگذره

گاهی تا دوهفته هم ادامه داره

چهارتخمه خوبه براش

بادوم رنده کن دم کن آبشو بده بخوره اونم عالیه

نشاسته تو آب ولرم حل کن بهش بده

گرمسلمان گرمسیحی گریهود،،،آدمی باشید،مذهب هرچه بود
پسرمن‌سرفه های خشک می کنه اگه راهکاردارید به منم‌بگیدلطفا

سرفه های خشک زمینه آلرژی و حساسیت دارن و سرفه های خلطی شدید عفونی هستن که هر کدوم درمان متفاوتی داره . برای سرفه های خشک طولانی قرص مونته لوکاست ۵ میلی و شربت سیتریزین و یا کتوتیفن موثره به هر حال پسرتون حتما باید توسط پزشک معاینه بشه تا تشخیص درست بده و داروی مناسبی براش تجویز کنه . متخصص گوش و حلق و بینی بهتره . 

2706