2733
2734
من تو اين سايت چند تا دوست پيدا كردم كه همين مشكل رو تو كوچيكي بچه هاشون داشتند ولي به مرور كمتر شده ...

شادی جان خواهرزاده منم همینجوره الان.چهار ماه و ده روزشه ولی ارتباط چشمیش همیشه نیس یعنی یه کم که به کسی که باهاش حرف میزنه  نگاه میکنه و یه کم میخنده باز جای دیگه رو نگاه میکنه ولی زیاد دیدیم که اشیا رو با چشماش دنبال میکنه.دکتر هم بردنش ولی چیز درستی بهشون نگفته.شهر ما دکتر درست حسابی هم نداره.از نظر حرکتی فقط دکترکه بررسیش کرده گفته مشکلی نداره.خوابش هم خیلی سنگینه و زیاد میخوابه

الان این خانمایی که باهاشون تو این سایت در ارتباطین بچه هاشون همینجور بودن؟توی ت ل گ رام اگه گروهی دارین یا اینجا اگه تاپیکی دارین که باهم در ارتباطین.میشه لطف کنین منو هم اد کنین.خیلی نگرانیم هممون😢😢😢

خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شادی جان خواهرزاده منم همینجوره الان.چهار ماه و ده روزشه ولی ارتباط چشمیش همیشه نیس یعنی یه کم که به ...

نه من هم از چند نفر كه اين حالت رو بچه هاشون تو نوزادي داشتن پرسيدم و اكثرا گفتن وقتي بزرگ شدن خيلي بهتر شدند ولي گروهي نميشناسم كه بگم. نگران نباشيد بعد از ٦ و ٧ ماهگي خيلي تغيير ميكنند. فقط بايد باهاش بازي كنيد بخصوص دالي بازي

2731
ممنون گلم که جواب دادی. انشالله که اینم همینطور باشه

خواهش ميكنم. مثلا توي تاپيك كودكي با نشانه هاي اوتيسم صفحه ١٤٤ و چند صفحه بعدش رو بخونيد يه خانمي دقيقا همين مشكل رو داشتن تو ٥ ماهگي بچه و اين مشكل كلا رفع شده الان بچشون ٦ سالشه.

خواهش ميكنم. مثلا توي تاپيك كودكي با نشانه هاي اوتيسم صفحه ١٤٤ و چند صفحه بعدش رو بخونيد يه خانمي دق ...

عزیزم خدارو شکر که مشکلتون حل شده

یه سوال دارم منم دخترم الان که ۴ماه و ۲۶ روزشه تماس چشمی تو درازکش خوبه خیلی و تعقیب هم میکنه ولی تو حالت نشسته نگاه نمیکنه و یه چیز عجیب اینکه اصلا موقع شیر خوردن بامن ارتباط چشمی برقرار نمیکنه متاسفانه ! و با غریبه ها هم ارتباط چشمی نداره

نی نی شما هم همین بوده؟ یا موردی دیدین که موقع شیر خوردن نگاه نکنن و بعد مشکلی نداشته باشن؟

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
عزیزم خدارو شکر که مشکلتون حل شده یه سوال دارم منم دخترم الان که ۴ماه و ۲۶ روزشه تماس چشمی تو درازک ...

پسر من هم دقيقا تمام اين مشخصات رو داشت. الان هم ارتباط چشميش با غريبه ها كمتر از خودمونه با خودمون عاليه ارتباط چشميش. موقع شير خوردن قبلا اصلا نگاه نميكرد الان اگه باهاش حرف بزنم و توجهش رو جلب كنم نگاه ميكنه. از نظر حركتي از سنش هميشه جلوتر هم بوده از ٧ ماهگي دست ميگرفت به وسايل و مي ايستاد. الان هم دست دستي و باي باي و سرسري و ناناي ميكنه الو كردن هم بلده. برس بدم دستش بگم موهامو شونه كن ميكنه. خوراكي بدم دستش بگم بده منم بخورم ميگيرش جلوي دهنم. ولي هنوز هم احساس ميكنم گاهي توجهش كمه. البته در حدي نيست كه كس ديگه اي غير از من متوجه بشه. ايشالا كه در اينده مشكلي پيش نياد. ايشالا بچه شما هم همه چيز براش عالي پيش بره. 

پسر من هم دقيقا تمام اين مشخصات رو داشت. الان هم ارتباط چشميش با غريبه ها كمتر از خودمونه با خودمون ...

ممنون که جواب دادی

امروز زنگ زدم دکتر پیشیاره وقت ارزیابی گرفتم.. گفتن اواسط فروردین ۹۸ میشه

امیدوارم دختر منم مسله ای نداشته باشه

خیلی دیدم اینور اونور میگن نداشتن ارتباط چشمی موقع شیر می تونه پیش زمینه اوتیسم باشه... نگرانم

شما پیش دکتر بردیش ؟ چیزی در مورد نگاه نکردن موقع شیر نگفتن؟

2738
ممنون که جواب دادی امروز زنگ زدم دکتر پیشیاره وقت ارزیابی گرفتم.. گفتن اواسط فروردین ۹۸ میشه امیدو ...

من هم دكتر پيشياره بردم پسرم رو وقتي ٦ ماه و نيمه بود. گفت حس هاش كمي بهم ريختست و ماساژ داد و كلا گفت پسرت هيچ مشكلي نداره اگه خودت براش مشكلي درست نكني. و كلي با من دعوا كرد كه وقتي با اين همه استرس به بچه شير ميدي ممكنه از شيرت بيش فعالي بگيره. من هنوز هم نگرانيهام رو دارم ولي خدا رو شكر الان ارتباط چشمي پسرم خيلي بهتره. برات درخواست دوستي فرستادم. 

ممنون که جواب دادی امروز زنگ زدم دکتر پیشیاره وقت ارزیابی گرفتم.. گفتن اواسط فروردین ۹۸ میشه امیدو ...

تبسم جان دخترتونو  بردین پیش دکتر چی گفت؟بالاتر هم نوشتم خواهرزاده ی منم هنوز ارتباط چشمیش کمه

خدایا شکرت  
خواهرزادتون چند وقتشه؟دكتر برديد؟

نه ماهشه.نسبت به قبل خیلی بهتر شده ولی در کل بیشتر وقتی نزدیکش میریم و باهاش صحبت میکنیم نگاه میکنه و عکس العمل نشون میده انگار از دور زیاد توجه به اطرافش نداره.کم نگاه دورو برش میکنه.دکتر بردیم ام آر آی و نوار مغزش خوب بوده.یه سری آزمایش دیگه قراره بده

خدایا شکرت  
نه ماهشه.نسبت به قبل خیلی بهتر شده ولی در کل بیشتر وقتی نزدیکش میریم و باهاش صحبت میکنیم نگاه میکنه ...

پسر من  از نزديك بيشتر نگاه نميكنه ولي دور باشه نگاه ميكنه. تو اين سن هيچ دكتري نميتونه تشخيص بده خودتون باهاش خيلي بازي كنيد و تمرين هاي ارتباط چشمي كنيد نتيجه ميده. 

تبسم جان دخترتونو  بردین پیش دکتر چی گفت؟بالاتر هم نوشتم خواهرزاده ی منم هنوز ارتباط چشمیش کمه

هنوز نبردم عزیزم.. نوبت قبلی رو کنسل کردم که یکم سن دخترم بیشتر بشه

بعد ماه رمضون نوبت داره

2706