2737
2734
عنوان

راهکاربدین

302 بازدید | 49 پست

خانواده شوهرم یه مدت بخاطر فیش برق که خیلی اومده بود به هر وسیله که میتونستن منواذیت میکردن وقتی خونه نبودم لامپ اتاقمو خاموش میکردن. وشبها لامپ حیاط خاموش بود حتی دست به آبم نمیتونستم توتاریکی برم. همه اینا رو تحمل کردم شوهرمم ازم میخواس اعتراض نکنم. تا اینکه برق اتاق وآشپزخونمو قطع کردن. ا زجعبه تقسیم قطع کرده بودن شوهرم متوجه شد ولی بازم برا خودش دلیل بی منطق آورد. رفت سرکار من تا شب برق نداشتم بدون لامپ با چراغ گوشیم شام درست کردم. وقتی اومد برقا وصل شدن. منم خیلی ازای حرکت ناراحت شدم شروع کردم به حرف زدن ازکارای خانوادش. اونم عصبی شد همه لامپاتونوخاموش روشکوند توحیاط. وگفت یکی پیدامیشه بگه چرا اینکارو کردی تا جواب بدم. بعدیم ساعت برادرشوهرم در زد باز نکردم.  به نظرتون با ای اوضاع چی میشه کرد؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

شوهرتون نمیگن به اونا چرا ابنکارارو میکنن؟

چرا باید از شما ناراحت بشه  مگه کاری کردین که لج حساب بشه؟

شما مگه فقط شرایط رو برای همسرتون توضبح ندادین؟چرا باید از شما ناراحت باشه

برای ادبیات بعضی خانمهای نی نی سایت متاسفم...😔
شوهرتون نمیگن به اونا چرا ابنکارارو میکنن؟ چرا باید از شما ناراحت بشه  مگه کاری کردین که لج حس ...

خودش میدونه تقصیر اوناست. ازمن میخواد کوتاه بیام. منم دیگه نمیتونم

حق با شماست عزیزم‌توام اصلا نه غذا بپز نه خونه تمیز کن بگو تو تاریکی نمیتونم راحت 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
خودشم همینوازم میخواست

بین دوراهی مونده شوهرتو بین خودتو و خانوادش قرار نده ، اگه براتون مقدوره برید جایی دیگه مستقل باشین

ببین الان که گفتی بهش اوضاع از اولشم بدتر شد کنتور برقتونو جدا کنید که این مشکلا حل شه 

2706