2737
2734
واااای من دیروز تا جواب ازمایشمو گرفتم مردم و زنده شدم از بس به شوهرم غر میزدم زود باش بریم 😖 انشال ...

امروز عصر میخوام برم دکتر الان لکه بینیم هم قطع شده نمیدونم چرا گفت پست تلفن جواب نمیدیم همه ازمایشگاهها میگن اینجوری ادمو بیشتر میترسونند حالا ده دقیقه دیگه زنگ میزنم با دکتره حرف میزنم.

ممنون گلم که توضیح دادی خیلی تجربه تلخیه 😢

خواهش عزیزم🌹 ان شاءالله که برا شما پیش نیاد🙏 از لحاظ روحی بیشتر اذیت میشی😞. من روزای اول همش میگفتم نکنه بمیرم😢. پسرم۳ سال و۷ ماهشه بیشتر نگران اون بودم😞😢. خدا نصیبِ هیشکی نکنه🙏

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز عصر میخوام برم دکتر الان لکه بینیم هم قطع شده نمیدونم چرا گفت پست تلفن جواب نمیدیم همه ازمایشگ ...

من جات بودم الان میرفتم جوابو میگرفتم

خدایا خودت مواظبش باش
خواهش عزیزم🌹 ان شاءالله که برا شما پیش نیاد🙏 از لحاظ روحی بیشتر اذیت میشی😞. من روزای اول همش میگف ...

منم اینقدر ترسیدم کلا قید بچه رو زده ام 😭

خدایا خودت مواظبش باش
2728
2738
چقدر بلاتکلیفی بده 😞 خیره انشالله 

از من که منفی بود این ماه یه سری دارو دادو گفت باید بری ای وی اف چون  ینت داره میره بالا خودم گفتم اول ای یو ای کنم گفت ذخیره تخمدانت را بده اگه خیلی  پایین بود باید ای وی اف کنی.

از من که منفی بود این ماه یه سری دارو دادو گفت باید بری ای وی اف چون  ینت داره میره بالا خودم گ ...

منم امروز دارم میرم دوباره ازمایش بدم 😢 کل دیشبو گریه کردم 

ای یو ای وقت تلف کردنه یه راست برو ای وی اف

خدایا خودت مواظبش باش
نه اتفاقا دیشب یه سرچی کردم چیزی دستگیرم نشد  هزینه ها که خیلی بالاس فکر کنم باید یه ده تومنی ...

مه لقا جون اگه ده تومن باشه قیدش را میزنم شوهرم میگه جور میکنم  ولی ولش کن فوقش در اینده میرم یکی میارم

مه لقا جون اگه ده تومن باشه قیدش را میزنم شوهرم میگه جور میکنم  ولی ولش کن فوقش در اینده میرم ی ...

اوردن بچه که سختتره عزیزم سعی کن اول خودت بیاری انشالله میاری

خدایا خودت مواظبش باش
مه لقا جون اگه ده تومن باشه قیدش را میزنم شوهرم میگه جور میکنم  ولی ولش کن فوقش در اینده میرم ی ...

منم عصری خیلی حالم بد شد خیلی درد داشتم رفتم سونوگرافی گفت واسه کیستته هیچ جنینی هم تو رحم و لوله ها دیده نشد خونریزیمم شروع شده دکتر گفت احتمالا سقطه

خدایا خودت مواظبش باش
2706