2733
2734
عنوان

دندان درد در بارداری

443 بازدید | 6 پست

دوستان من در هفته 29بارداری هستم حردود یک ماهی هست فقط موقع نوشیدن مایعات داغ یکی از دندانهایم درد میگیره تا دودقیقه و بعدش تموم میشه در طول روز مشکلی ندارم ایا درد نشانه عفونته ؟ خطرناک نیست ؟برم دکتر یا بذارم بعد از زایمان ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو حتما دکتر چون داغونت میکنه کم‌کم

من تو چهار ماه بودم که به عصبم رسید و رفتم درستش کردم فقط نباید عکس بگیره و تا جایی‌که ممکنه باید عصب کشی کنی و بی حسی هم ایرادی نداره

راحت شدم 

خدايا آن ده ,كه آن به

2731

✅💐 جایگزین عصب کشی دندان در طب اسلامی با روغن  شگفت آور حنظل (هندوانه ابوجهل):

💊 برخی افراد از درد دندان ناله میکنند و برای آرامش از مسکن استفاده میکنند که موجب مضراتی برای بدن میشود

🛠 برخی افراد نیز برای پر کردن دندان ابتدا عصب کشی میکنند که درد و هزینه ی سنگینی را متحمل میشوند

❓ اما راهکار بسیار راحت و بسیار ارزان چیست ؟

🔵 در مورد درد دندان و لثه و از بین بردن میکروب های دندان این نسخه از امام  کاظم علیه السلام را خدمت شما بیان میکنم

🔰 تا به حال بسیاری از افراد انجام داده و از اثراتش مفیدش متعجب شده اند
 ✔️ چکاندن دو قطره در گوش کودکانی که در حال دندان درآوردن هستند موجب تسکین درد آنهاست که تجربه شده هست

🔶 امام موسی کاظم علیه السلام فرمودند :

⚜ « اگر دندان خورده و داخل آن خالى شده باشد چند قطره روغن حنظل(هندوانه ابو جهل)، در آن مىچكانى و كمى هم روى پنبهاى مىريزى و در جاى كرم خوردگى مىنهى و سه شب پياپى، اين كار را مىكنى در حالى كه به پشت خوابيده باشى
 و اگر خوردگى ندارد و درد دندان از باد است دو يا سه قطره از همان روغن در گوشى كه سمت آن دندان قرار دارد مىچكانى و به خواست خدا دردش آرام مىگيرد.»(1)

🔴 برای رفع سیاهی و زردی دندان نیز مقداری نمک دریا و کف دریا را با هم مخلوط کنید و هر شب دندانهای خود را با آن مسواک بزنید

❌ به شدت از خمیر دندان که حاوی فلوراید و بسیار مضر است پرهیز کنید

🔰موارد بالا را تا بهبودی کامل دندان انجام دهید و سپس فقط برای پر کردن دندان (و نه عصب کشی) به دندان پزشک مراجعه شود .

📚 1-وسائل الشيعة ؛ ج25 ؛ ص 225

روغن حنظل را از مراکز طب اسلامی تهیه کنید

گناه یعنی خداحافظ مهدی