2737
2734

سلام  بچها الان ۲۳هفته و چهار روزه ام و دوهفته اس دارم امپول پرلوتون میزنم و قبلش هم شیاف سیکلوژیست استفاده میکردم😔....

همچنان لک بینی دارم.....

خیلی میترسم

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر و استراحت مطلق

کارم فقط غذا درست کردنه😔.دکترم که میگه درمانش همین امپوله من چکار کنم دیگه😫

منم نه هماتوم دارم جفتمم بالاس شیافم استفاده میکنم ترشحم خونیه نمدونم چرا

منم الان همه چی اوکیه.برا من ترشح نیست 😔

2738

بسپار به خدا ..قرآن بخون دلت آروم بشه ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
نترس من سر دخترم تا ماه 5 لکه بینی داشتم قدم از قدم بر میداشتم لک میدیدم خداشگر سالم بدنیا اومد

الان پنج ماه و نیم هستم.😭

منم هفته 24 لکه بینی داشتم. بهم هم پلوترون دادن هم شیاف 2 شبم بستری بودم بهم آنتی بیوتیک میزدن. میگفتن ممکنه ار عفوت باشه. ولی خوب رفع شد هنوز دارم شیاف میزنم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خواهر منم تا اخر بارداریش با وجود شیاف لکه بینی داشت .فقط استراحت کن .

دکترم که میگه استراحت مطلق نه.نسبتا استراحت داشته باش.که بیشتر روز دراز کشیدم.فقط یه ساعت سرپام که شام بزارم😔

منم هفته 24 لکه بینی داشتم. بهم هم پلوترون دادن هم شیاف 2 شبم بستری بودم بهم آنتی بیوتیک میزدن. میگف ...

من به دکترم میگم ممکنه از عفونت باشه میگه نه😨😱

2706