2733
2734

سلام خانوما 

من 15 هفته باردارم . سابقه سقط داشتم 5 ماه پیش توی 11 هفته که قلبش واستاده بود . 

امروز صبح داشتم شلوار پسر 5 سالمو از پاش درمیاوردم با لگداش زد تو شکمم . 

خیلی نگرانم . جفتمم قدامی هست . اتفاقی برای جفت یا جنین نیوفته 😢😢😢😢😢.

تو حاملگی قبلیمم پسرم ضربه به شکمم زد . خیلی استرس دارم تو رو خدا کمکم کنید 😢😢

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

چیزی نمیشه بچه تو ابه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخه اون بچم که فوت شد گفتن ضربه دیده در حالی که کامل تو لگن بوده 😔😔

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

چقد شما با عاطفه ای 

یا من بی عاطفه ام 

هیچوقت حسی به بچه دوم ندارم فک میکنم نمیتونم دوباره بچه دیگه رو دوس داشته باشم 

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
چقد شما با عاطفه ای  یا من بی عاطفه ام  هیچوقت حسی به بچه دوم ندارم فک میکنم نمیتونم دوب ...

الان تو این استرس و نگرانی من این حرف شما چه ربطی داشت ......

واقعا که بعضیا که .....

2738

ب دلت بد راه نده هیچ مشکلی پیش نمیاد 

سقط تو سه ماهه اول بخاطر مشکلات ژنتیکی هست

اما بیشتر مراقب باش 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
ای بابا، مواظب لگد ها باش دیگه عزیزم. حالا تا نری سونو،  نه هیچی معلوم میشه و نه خیالت راحت میش ...

من هنوز هفته پیش سونو بودم ....

تا الان 7 بار سونو رفتم 4 ماهه باردارم . دق شدم 

الان تو این استرس و نگرانی من این حرف شما چه ربطی داشت ...... واقعا که بعضیا که .....

تعریف کردم از حس و عاطفت بده؟؟؟ 

اونم بهتره بری دکتر اگه سابقه بد داشتی 

منم توی بارداریم چندبار شکمم محکم خورد به در کابینت خیلی ترسیدم

فکر میکنی اشتباهه

اره همه میگن ... شاید چون بچه اولمم امادگی نداشتم کلا خاطره خوب نداشتم الانم حال روحیم خوب نیس بخاطر اونه

2706