2726

من تنبلی تخمدان دارم..شوهرمم سالمه..5ساله اقدامم ولی هنوزم درمان نشدم..حالامیخوام ماه بعداگه خدابخوادمیکرویاای وی اف کنم..کسی هست که فقط خودش تنبلی تخمدان داشته وشوهرشم سالم بوده وباای وی اف یامیکروبچه دارشده...میشه بگین چه جوری بودعملتون؟مدت استراحت کردنتون؟یاچه تغذیه ای داشتین تواین مدت؟ممنون میشم اینجابامادرمیون بزارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینجورا سوال هارو باید زمانی ک شلوعه سایت بپرسی چون هر کسی اطلاع نداره من خودم تنبلی خفیف داشتم ک با مصرف متفورمین جواب گرفتم شکر خدا انشالله شمام بزودی جواب میگیری گلم🙏🙏

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2728

من تنبلی تخمدان دارم تازه رفتم دکتر فهمیدم ازون چیزی هم که تو میگی نمیدونم عزیزم تو۵ ساله اقدامی؟؟؟چقددیر ینی امکانش هس منم انقد دیر حامله شم پری هات منظمه؟

زیادی خوبی کردنم تهش داستانه !
من تنبلی تخمدان دارم تازه رفتم دکتر فهمیدم ازون چیزی هم که تو میگی نمیدونم عزیزم تو۵ ساله اقدامی؟؟؟چ ...

آره متأسفانه5سال شد....نه پریودام نامنظمه یه باربموقع یه باریکماه دیرتر..متفورمین ولتروزول وکلومیفن وآمپول سینال اف واچ سی جی همه روامتحان کردم ولی بی نتیجه....

برو تو این تاپیک سوالاتت رو بپرس اکثرا جواب میدن. برو صفحه آخر پیام بزار. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها
آره متأسفانه5سال شد....نه پریودام نامنظمه یه باربموقع یه باریکماه دیرتر..متفورمین ولتروزول وکلومیفن ...

وای نگو توروخدا من عاشق بچم همیشه این ترسو دارم یه موقع حامله نشم ماهنو جلوگیری داریم دکتر گف از الان اقدام کنید اما شوهرم هیچ جوره بچه نمیخواد من اگه بچه دار نشم دیوونه میشم به خدا😢

وای نگو توروخدا من عاشق بچم همیشه این ترسو دارم یه موقع حامله نشم ماهنو جلوگیری داریم دکتر گف از الا ...

عزیزم قرص جلوگیری نخورین...من دوسال قرص خوردم که الان به این روزافتادم وحامله نمیشم..دکترم گفت چون مدت زیادی قرص خوردی الان تخمدونات مشکل پیداکردن  

عزیزم قرص جلوگیری نخورین...من دوسال قرص خوردم که الان به این روزافتادم وحامله نمیشم..دکترم گفت چون م ...

اتفاقا من تازه رفتم دکتر بهم قرص جلو گیری داده برا که پریودی هام منظم شه