2737
2734

دخترشش سالشه دو سه ماهي هست كه صداش تو دماغي شده هر بار بردم دكتر قطره و اينا دادن خلاصه امشب بردم پيش متخصص گوش و حلق و بيني معاينه كرد بيني و حلقشو گفت پوليپه ولي اينقدر راحت گرفت موضوع رو انگار خيلي پيش پا افتاده هست و گفت معمولا تو بچه ها در مواقع واكنش هاي آلرژيك و غيره پيش مياد و شايع هست من از غروب كه شنيدم اعصابم خراب شده اينقدر حالم بده همسرم خيلي ريلكس هست و ميگه هيچ مشكلي نيست دكتر گفته حتي دارو هم نداد 

آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

من 6 ساله دارم درمون نداره

از من میشنوی اصلا دارو نده که بدخیم میشه

مثل من

فقط هر چه زودتر طب سنتی رو شروع کن 

چون بچه هست ان شاالله جواب میگیری

طلبکارعلیشدند انانکه خود ابوموسی اشعری را انتخاب کردند.... لبیک یا سیدعلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بچه ندارم اما خودمو اجیمو بابام پلیپ داریم  فقط ممکنه بعضی وقتا اذیت کنه  درکل مشکلی ...

وای ینی مشکلی ندارین 

من سه ساله فقط تنفس دهانی دارم 

دندونام داره از بین میره 

خرووپف که تگم برات

من بچه ندارم اما خودمو اجیمو بابام پلیپ داریم  فقط ممکنه بعضی وقتا اذیت کنه  درکل مشکلی ...

اتفاقا همسر منم داره ميگه ارثيه من خيلي نگرانم شما هم بچه بودي تو دماغي حرف ميزدي عزيزم

دوستان ممنونم از پيامهاتون اما شماها از بچگي هم داشتيد 

نه عزیزم من سابقه سینوزیت داشتم از 21 سالگی که رفتم مشهد تبدیل به الرژی شد و بعد اونم برا بارداری داردهامو کنار گذاشتم تبدیل به پلیپ شد 

به خاطر همین میگم بهش دارو شیمیایی نده 

وه درمان نیست فقط وابستگی میاره سنتی اقدام کن

2738
پسر من داره ولی هنو دکتر نبردم باعث شد شبا دهنش باز بمونه دندوناش خراب شد ولی دکتر کودکان میگفت عمل ...

واي تو رو خدا لااقل يكي مثل من پيدا شد تو رو خدا راهكار بده بهم عزيزم دارم ميميرم از نگراني 

وای ینی مشکلی ندارین  من سه ساله فقط تنفس دهانی دارم  دندونام داره از بین میره  خر ...

نه من خروپوف نمیکنم فقط بعضی وقتا نفسم تنگ میشه 

اخه درمان ندازه فقط باید عمل شه که نمیخام عمل کنم

ادمک لال نباش پرو باش  
پسر من داره ولی هنو دکتر نبردم باعث شد شبا دهنش باز بمونه دندوناش خراب شد ولی دکتر کودکان میگفت عمل ...

عزیزم عمل میکنن ولی برگشت میکنه 

دکتر ضیایی میگه اصلا طرف عمل نرید

اتفاقا همسر منم داره ميگه ارثيه من خيلي نگرانم شما هم بچه بودي تو دماغي حرف ميزدي عزيزم

اره مال منم ارثیه جای نگرانی نیس ک

حالت ی گوشت اضافه تو دماغه ک باعث میشه تو دماغی حرف بزنه

من فقط وقتایی ک هوا گردوخاک باشه و الوده باشه چون ورم میکنه صدام تو دماغی میشه 

جای نگرانی نیس الانم پاییزه فصل الرژیه خوب میشه

ادمک لال نباش پرو باش  
2706