2733
2739
دوقلو مگه میشه طبیعی زایمان کرد؟

یکی از اقوام ما با آی وی اف دوقلو باردار شد طبیعی زایید بچه ها به دنیا اومد خودش سر زا مرد الان بچه هاش پرستار گرفتن جمع میکنه اصلا به ریسکش نمی ارزه

مامان دوقلوها هستم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سما اي وي افي؟؟ من ازينكه دكترم بالا سرم نيست تا مرحله فول شدن استرسم بيشتره تا درد كشيدن

عزیزم دوروزهiuiکردم.بخدا طبیعی نمیارزه با اینهمه دردواسترسی که واسه بچه دارشدن کشیدیم.چون واقعا زایمان طبیعی سخته توایران 

یکی از اقوام ما با آی وی اف دوقلو باردار شد طبیعی زایید بچه ها به دنیا اومد خودش سر زا مرد الان بچه ...

اخی الهی😔😢

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
2731
عزیزم دوروزهiuiکردم.بخدا طبیعی نمیارزه با اینهمه دردواسترسی که واسه بچه دارشدن کشیدیم.چون واقعا زایم ...

عاره دعا كنين من حاضرم دردسزارين بكشم خودم بجهنم ولي ختم بخير بشه

دعا كنين دكترم همكاري كنه

قراره دوسنبه بهم بگه

سه هفتس هي ميپيچونه

یکی از اقوام ما با آی وی اف دوقلو باردار شد طبیعی زایید بچه ها به دنیا اومد خودش سر زا مرد الان بچه ...

وا  چرا پس مگه دکتر بالا سرش نبود من دکتر با ی تیم مامایی بالا سرم بودم البته خودم میترسیدم از سزارین شکمم پاره بشه

2738