2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیامیگن باالکل پاشورکن  اصلا نکن هاااا

تلویزیون‌میگفت الکل ازراه پوست جذببدن میشه ازاونجاوارد خون میشه 

پارچه خیس شده باآب ولرم  نه سرد  هم پیشونیش هم کف پاش بذار

استامینوفن قطره یاشربت

اسهالم‌که میره فقطططط  مایعات بده بخوره  

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
بعضیامیگن باالکل پاشورکن  اصلا نکن هاااا تلویزیون‌میگفت الکل ازراه پوست جذببدن میشه ازاونجاوار ...

مایعات آب ازدست رفته بدنوتامین‌میکنه  

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
2728
عزیزم اگه به داروخانه طب اسلامی دسترسی دارید، داروی تب بر طب اسلامی از استامینوفن خیلی قویتر عمل میک ...

ممنونم😘

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊