2410
2553
عنوان

مامانم همههه چیو به خالهام میگع

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 35 پست
تازه مامانم با خاله هام یه گروه جدا تشکیل دادن اسمش را هم گذاشتن اتحاد5خواهر از موقع ای که این گروه ...

اخ 😂😂😂😂

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
وایییی خدایا ب زود خندمو گرفتم ک شوهرم بیدار نشه🤣🤣🤣🤣🤣🤣 عاخه مامانی هم هست ک حرفی ب خواهراش نز ...

😂😂😂😂😂😂

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی درکل و دور از شوخی خاله هر چقدر هم که خوب باش آدم بعضی چیزها را دوست داره بین خودش و مامانش بمونه ولی متاسفانه من چند سال میشه با مامانم درد دل نکردم  چون رازدار من نیست😔

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2720