2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جونم بپرس اگ بدونم جواب میدم.

عزیزم میخوام ببینم ممکنه بهداشت اطلاعات یه خانوار رو به کسی دیگه بده؟ مثل تلفن یا ادرس یا حتی اسم افراد یه خانواده

شده خاطره هات آرزوت شه؟
عزیزم میخوام ببینم ممکنه بهداشت اطلاعات یه خانوار رو به کسی دیگه بده؟ مثل تلفن یا ادرس یا حتی اسم اف ...

در واقع اجازه ی همچین کاریو ندارن و اگ همچین موردی ببینید میتونید شکایت کنید ❤

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙
عزیزم میخوام ببینم ممکنه بهداشت اطلاعات یه خانوار رو به کسی دیگه بده؟ مثل تلفن یا ادرس یا حتی اسم اف ...

قانونی که نیست جرمه و قابل پیگرد ولی خوب خوب بی قانونی تو همه چی بیداد میکنه اینم مستثنی نیست البته کمتر کسی این کارو میکنه مگه اینکه اشناشون باشه

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
در واقع اجازه ی همچین کاریو ندارن و اگ همچین موردی ببینید میتونید شکایت کنید ❤

ممنون. جریان اینه که من قبلا همسرم ازدواج کرده و جدا شده بچه های ازدواج اولش توی بهداشت پرونده داشتن حالا ما یه شهر دیگه ایم و دو تا بچه داریم که اینجا پرونده دارن بعد متوجه شدم همسر سابق همسرم داره پیگیری میکنه از طریق بهداشت ادرس ما رو پیدا کنه. ( برای مهریه و خرج بچه ها همش دنبال همسرمه) میخوام ببینم میتونه یا نه؟

شده خاطره هات آرزوت شه؟
ممنون. جریان اینه که من قبلا همسرم ازدواج کرده و جدا شده بچه های ازدواج اولش توی بهداشت پرونده داشتن ...

برا مهریه و نفقه ؟ ولی شخص نمیتونه این کار کنه عزیزم ولی اگه قانونی باشه و پلیس دنبال باشه میتونه نه فقط بهداشت از هر طریقی عزیزم 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

تا اینجا خوندم خواستم بهت بگم اون بدبخت هیولا هم باشه مهریه و نفقه حقشه.مث بدجنسا ازش دریغ نکنین🙄

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
2706