2726
عنوان

خیلی حالم گرفته لطفا کمک کنید بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 21 پست
قوی بودم تا الان ولی الان واقعا کم اوردم جوری که میگم خودم بهمش بزنم اخه چه حکمتیه این که داره زجرمو ...

نه انشاالله توكل به خدا همه چي درست مي شه صبورتر باش بعد به ما هم خبر بدي چي شد 

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
نه انشاالله توكل به خدا همه چي درست مي شه صبورتر باش بعد به ما هم خبر بدي چي شد 

شماها برام دعا کنید انگار خدا صدای منو نمیشنوه که انجوری جیگرم خون شده

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم زیاد بهش فکر نکن وکارت را به خدا بسپار.

دعا کن گره کارمون وا شه

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
2728
من از این حرصم میگیره این همه صبر کردم با کلی زجر اینا رو راضی کردم حالا سر بزنگاه این اتفاقا برا خو ...

😶😶😶😶😶واقعا خدا بت صبر بده 

میدونم چ استرسیه

😑😑😑ادم همش میترسه نظر خونوادش برگرده

😶😶😶😶😶واقعا خدا بت صبر بده  میدونم چ استرسیه 😑😑😑ادم همش میترسه نظر خونوادش برگرده

واقعا دارم متلاشی میشم تازه اون میگه فشارا رو اونه خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم اصن